Facebook Pixel

В «Антонові» уточнили інформацію щодо будівництва другої «Мрії»

В оприлюднену напередодні інформацію щодо готовності другої «Мрії» на 30% закралися неточності. Як уточнили в держконцерні «Антонов», станом на зараз у підприємства є 30% складників, які можна використати для будівництва нового Ан-225 замість того, який росіяни знищили на початку повномасштабного вторгнення в Гостомелі.

«У викладенні інформації з посиланням на в.о. генерального директора ДП «Антонов» щодо будівництва нової «Мрії», поширеної виданням «Bild» і деякими українськими ЗМІ, допустили неточність», — йдеться в повідомленні.

Насправді, інформують у компанії, стартували лише конструкторські роботи.

За попередньою оцінкою, будівництво нової «Мрії» обійдеться щонайменше в 500 млн євро. Водночас в «Антонові» додають, що ще надто рано говорити про конкретні суми – «більше інформації буде після перемоги».

Контекст. Напередодні гендиректор держпідприємства «Антонов» Євген Гаврилов повідомив, що нова «Мрія» вже готова на 30%. Він додав, що її будують у «секретному місці».

Нагадаємо: Служба безпеки України веде розслідування щодо знищення російськими окупантами українського літака АН-225 «Мрія» 27 лютого в Гостомелі. Зокрема, співробітники СБУ встановлюють причини не вжиття заходів для його захисту держпідприємством «Антонов» попри попередження про можливий початок повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉