Facebook Pixel

Американський Комітет захисту журналістів закликав Верховну Раду відхилити проєкт закону про медіа

Комітет захисту журналістів (CPJ) США звернувся до українського парламенту із закликом переглянути проект закону про ЗМІ. За словами представників організації, існуючий документ, за умови його ухвалення, загрожує обмеженням свободи преси в країні та відійде від стандартів Європейського Союзу.

Quote«Перегляд застарілого медіа-законодавства України необхідний, якщо країна хоче відповідати стандартам Європейського Союзу, але законодавці не повинні використовувати такі реформи як привід для розширення державного контролю над інформацією», – сказав Карлос Мартінес де ла Серна, програмний директор CPJ.

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко у коментарі CPJ сказав, що НСЖУ закликає владу «не проводити грандіозну медіареформу під час війни та не відволікати журналістів від їхньої роботи в той час, коли професійна журналістика важливіша, ніж будь-коли».

Відповідний лист-звернення CPJ надіслав електронною поштою на адресу Верховної Ради та Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉