Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Американські сенатори звернулися до глави Amazon через витік даних із українського офісу

Фото: dou.ua

Фото: dou.ua

Американські сенатори турбуються про можливу загрозу національній безпеці США через вразливість даних, до яких має доступ український офіс компанії Ring. Ця компанія виробляє розумні дверні дзвінки з відеокамерами.

Про це йдеться у листі, який частково посилається на дані розслідування The Intercept і яким п'ятеро сенаторів звернулися до глави Amazon Джеффа Безоса.

Американські політики хочуть отримати інформацію про те, як мережа домашніх камер безпеки компанії Ring захищає безпеку і конфіденційність користувачів.

У грудні 2019 року журналісти The Information опублікували розслідування про проблеми з безпекою даних в українському R&D-центрі компанії Ring. За їх даними, у розробників київського офісу є доступ до незашифрованих відеоданих із дверних дзвінків американських клієнтів Ring.

«Якщо хакери або іноземні агенти отримають доступ до цих даних, це не тільки поставить під загрозу недоторканність приватного життя і безпеку постраждалих американців, але й національну безпеку США», — пишуть сенатори.

Лист підписали сенатори Гері Пітерс з Мічигану, Кріс Ван Холлен з Меріленда, Ед Маркі з Массачусетсу, Кріс Кунс з Делаверу і Рон Уїден з Орегону.

Сенатори також хочуть дізнатися від Безоса, чи видаляє Ring відеоматеріали користувачів через певний проміжок часу, скільки одиниць Ring було продано в США і як Ring забезпечує безпеку відеоданих.

У листі також запитується інформація про те, чи має намір Ring використовувати програмне забезпечення для розпізнавання осіб в майбутньому. Наразі Ring-пристрої цього не роблять, але Amazon продає власне програмне забезпечення Rekognition для розпізнавання осіб в тому числі і правоохоронним органам.


Компанія Ring була заснована в 2011 році, а в 2013 році представила свій основний продукт — розумний дзвінок з камерою. У 2018 році компанію за $1 млрд купила Amazon.

Джеймі Симінофф створив стартап, який займався розробкою IoT-рішень для охорони житла. У 2013 році компанія представила лінійку продуктів Ring.

Київський R&D-офіс відкрився в 2016 році і сконцентрований на розробках у сфері машинного навчання, комп'ютерного зору й обробки відео з хмар Ring.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини