Facebook Pixel

Криптовалютний ринок увійшов в альтсезон. Які криптовалюти купувати цього тижня

Поки біткоїн (BTC) скорегувався на 10% і намагається утримати опір на позначці $58 тис., деякі інші криптоактиви (альткоїни) почали зростати та навіть досягли нового історичного максимуму.

Про це пише Cointelegraph.

Чого чекати від біткоїна

Якщо BTC впаде нижче поточного рівня близько $58 тис. за монету, то опуститься до $55,6 тис. Тоді наступною зупинкою може стати тверда зона підтримки на рівні $52,5 тис. — 50 тис. за монету.

За найгіршого сценарію для біткоїна, тобто прориву нижче психологічної підтримки на рівні $50 тис., можна чекати подальших розпродажів. У такому разі трейдери поспішать вийти зі своїх позицій. BTC може провалитися в коридор $45 тис. — 40 тис.

Якщо ціна BTC відновиться, то «бики» спробують підштовхнути першу криптовалюту вище за історичний максимум $69 тис.

Ефективний Avalanche

Один із найефективніших альткоїнів натепер — Avalanche (AVAX), який у листопаді зріс більш ніж на 120%.

Це відбулося ще до оголошення розробників про співпрацю з гігантом консалтингового ринку та аудиту Deloitte. Компанія планує побудувати свої платформи для допомоги в разі стихійних лих на блокчейні Avalanche.

Avalanche тепер у великому висхідному тренді та за останні кілька днів послідовно досягав нових максимумів. Його ціна піднялася до рівня $146,18, що вказує на «бичачий» настрій трейдерів щодо цього токена. Позначка близько 80 свідчитиме про те, що ралі може перегрітися в короткостроковій перспективі, коли можна чекати на невелику корекцію.

Перспективний Polygon

Токен Polygon (MATIC) протягом останніх днів був у висхідному тренді, оскільки «бики» підштовхнули його ціну вище за лінію опору 28 і 29 жовтня. Вони не змогли втримати прорив, що змусило спекулянтів продавати валюту. Поки що його низхідна 20-денна середня (EMA) перебуває на рівні $1,69, що свідчить про деякий потенціал зростання для продавців. Якщо валюта підніметься вище 20-денної EMA, це вказуватиме на те, що тиск продажів може послабшати.

Стійкий Elrond

Якщо стежити за графіком руху валюти Elrond (EGLD), то ми побачимо, що «ведмеді» в середині листопада намагалися підштовхнути її нижче рівня прориву на позначці $303,03, але «бики» викуповували падіння, і завдяки великим купівлям 19 листопада її ціна піднялася вище за верхній рівень опору $338,7.

Decentraland

Токен Decentraland (MANA) 20 листопада пішов униз із позначки $4,35 і тепер може впасти до безпосередньої підтримки $3,50, і якщо він не закріпиться на цьому рівні, то його корекція може заглибитися до 20-денної EMA ($3,11). Однак якщо він відновиться на будь-якій із цих підтримок, це буде ознакою того, що настрої щодо валюти залишаються позитивні та що трейдери купують падіння.

Тим часом нагадаємо, що президент Сальвадора Наїб Букеле оголосив про запуск Біткоїн-Сіті, який працюватиме на геотермальній енергії та спочатку фінансуватиметься біткоїновими облігаціями на суму $1 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉