Facebook Pixel

Прогноз курсу Ethereum: зросте до $8 тисяч до кінця року — Goldman Sachs

Goldman Sachs очікує зростання другої за значущістю криптовалюти системи Ethereum до $8 тисяч до кінця року, якщо збережеться історична кореляція з інфляційними очікуваннями.

Такої думки дотримується директор глобальних ринків інвестбанку Goldman Sachs Бернард Ржимелька.

Він послався на кореляцію ринкової оцінки інфляції на дворічному горизонті та індексу Bloomberg Galaxy Crypto, що спостерігається з 2019 року. Вага Ethereum в останньому становить 40%, як і в біткоїна. Ще 20% припадають на Litecoin, Bitcoin Cash та EOS.

Telegram Logo
1.png

Згідно з графіком, показник очікуваної інфляції до 25 жовтня досяг позначки 2,86%. Індекс кошика криптовалют за цей час не встиг відреагувати на останній стрибок.

«Останній сплеск інфляційних очікувань передбачає потенціал зростання, якщо взаємозв'язок попередніх епізодів збережеться (позначено сірими колами). Ми бачимо перспективу ралі на пізній стадії із виходом у майбутньому на довгостроковий максимум», — йдеться у звіті.

2.jpg

29 жовтня Ethereum оновила максимум на позначках вище за $4400 у вигляді клина, що звужується.

Для експерта це сигнал «або ознаки виснаження та піку […], або початку ралі, що прискорюється, у разі прориву вище».

3.png

Останній сценарій, на думку Бернарда Ржимелька, підкріплює той факт, що індикатор RSI ще не досягнув рівнів перекупленості, що спостерігалися на минулих ринкових максимумах.

Коментарі

Всі новини