Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

3,5 тис. бізнесів повернулися до сплати ПДВ — Опендатабот

3,5 тис бізнесів повернулись до сплати ПДВ. Фото: ДПС

3,5 тис бізнесів повернулись до сплати ПДВ. Фото: ДПС

3 359 бізнесів відмовилися від податкової пільги та повернулися до сплати податку на додану вартість (ПДВ) — у 2022 році пільгою скористалися понад 150 тис. бізнесів.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними «Опендатабот».

Quote«Рік тому, аби підтримати бізнес на початку повномасштабного вторгнення, держава створила податкову пільгу та запропонувала замість сплати ПДВ перейти на «спрощенку». На той час це було фактично невідкладною швидкою допомогою для компаній, яким потрібно було виживати в реаліях великої війни. У 2022 році пільгою скористалися понад 150 тис. бізнесів. Натомість більшість компаній залишилися на загальній системі з ПДВ, водночас сплачуючи більше податків і тримаючи економічний фронт», — йдеться в повідомленні.

У червні 2022 року, за даними Податкової, в Україні було понад 250 тис. платників ПДВ: 21,3 тис. ФОП і 229,5 тис. компаній. Відтоді відкритої інформації не було, адже доступ до реєстру було закрито.

Quote«За рік від початку повномасштабної війни все більше компаній оговтуються від кризи та самостійно повертаються до сплати податків навіть попри те, що держава наразі не скасувала «спрощенку», — йдеться в повідомленні.

Так, станом на початок березня цьогоріч 3 359 бізнесів повернулися на загальну систему оподаткування та сплачують ПДВ — йдеться про 2 952 компанії та 407 ФОП.

З-поміж них такі бізнеси, як-от «Ростдорстрой», «Метінвест» і «Галнафтохім». Загалом в Україні зараз 248 тис. платників ПДВ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини