Facebook Pixel
IT

Whiteboard від Zoom: як працюватиме новий сервіс для віддаленої роботи

Whiteboard: Zoom і Facebook розробляють віртуальну дошку. Фото: Zoom

Whiteboard: Zoom і Facebook розробляють віртуальну дошку. Фото: Zoom

Сервіс відеоконференцій Zoom планує у 2021 році запустити бета-версію інтерактивної платформи Whiteboard, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Whiteboard — віртуальна дошка, з якою можна взаємодіяти до, під час і після конференцій. На ній також можна залишати коментарі, робити примітки та групувати їх.

Віртуальна дошка Whiteboard. Фото: Zoom

Віртуальна дошка Whiteboard. Фото: Zoom

У Zoom зазначили, що отримати доступ до дошки можна в декілька способів:

  • в інтернеті: можна запустити нову дошку або отримати доступ до наявних прямо з браузера;
  • у клієнті Zoom: потрібно обрати вкладку Whiteboard на верхній панелі навігації, щоб розпочати роботу;
  • на зустрічі: потрібно обрати «Поділитися екраном», щоб запустити нову дошку або отримати доступ до наявних, або обрати дошку на вкладці Zoom Apps;
  • у кімнаті масштабування: потрібно запустити дошку в сервісі Zoom Rooms for Touch для інтерактивного досліду на великому екрані.

Крім того, Zoom співпрацює з Facebook, щоб впровадити технологію Horizon Workrooms для роботи з Whiteboard. Таке оновлення вийде у 2022 році, однак щоб отримати доступ до функції, необхідно мати шолом віртуальної реальності Oculus.

Контекст. Під час карантину через коронавірус у 2020 році Zoom став найпопулярнішим сервісом для віддаленої роботи з-поміж українців. У Європі першим у рейтингу найпопулярніших застосунків для віддаленої роботи став WhatsApp.

Коментарі

Всі новини