Facebook Pixel
IT
IT

Як зберегти телефон під час відключень світла. Топ-10 додатків для економії енергії на смартфоні

Ракетні обстріли рф призводять до втрати електрогенерації країни. Як наслідок, у деяких регіонах люди сидять без світла більшу частину доби після ударів.

Відключення світла обіцяють тільки частішати. Тому Speka зібрала 10 застосунків, що допоможуть зберегти ресурс батареї смартфону, якщо вдома або на роботі несподівано вимкнуть електрику.

AccuBattery

Застосунок заміряє фактичний рівень заряду батареї. Завдяки цьому завжди можна дізнатися, скільки часу пропрацює смартфон в активному режимі та режимі очікування. Також можна подивитися аналітику та зрозуміти, який об’єм енергії їсть кожна програма.

До речі, із повсякденних програм найбільше енергії витрачають месенджери та Ютуб. А ще AccuBattery повідомить, що треба зарядити телефон.

Android

Root Booster

Програма допоможе якісно очистити пам'ять телефону та заморозити застосунки, що працюють у фоновому режимі. Таким чином Root Booster покращує продуктивність роботи смартфону та захищає батарею від зайвих енерговитрат додатками, якими ви навіть активно не користуєтесь.

Android

Battery Doctor

  • менеджер програм;
  • очищення пам'яті від кешу;
  • охолодження процесора: чим більша температура смартфона, тим швидше сідає батарея.

iOS | Android

Hibernator

Якщо у смартфоні завантажено багато програм, особливо які працюють у фоновому режимі, це погіршує працездатність гаджета та швидко розряджає батарею. Ця програма автоматично закриває всі додатки, коли дисплей вимикається

Також за потреби охолоджує гаджет, чистить оперативну пам'ять, оптимізує роботу процесора.

Android

GSam Battery Monitor

Багато корисної інформації для аналізу працездатності смартфону. GSam Battery Monitor повідомляє, які саме програми найбільше використовують енергії, попереджає, скільки часу залишилося до повного розрядження акумулятора.

Ще користувач може сортувати програми за різними показниками енерговитрат: частота використання сенсора, кількість пробуджень, час роботи тощо.

Android

Naptime

Naptime («Час для сну») примусово вимикає програми під час сплячого режиму смартфону. Також є можливість автоматичного відключення Bluetooth, Wi-Fi, мобільних даних, що також зекономить заряд.

Android

Greenify

Щойно гасне екран, усі програми можуть відключитися. Водночас можна обирати, які саме програми продовжать роботу, наприклад, будильник або месенджер.

Android

Battery Widget

Застосунок надає наступну інформацію: температуру, графік витрати енергії, час роботи, процес заряджання тощо. А ще можна подивитися мапу та дізнатися, в яких місцях збільшуються витрати енергії батареї.

Android

AppBlock

Застосунок допоможе заблокувати програми, коли вони непотрібні, наприклад, під час відключення електрики, щоб ви ними не спокушались розряджати телефон.

Зокрема, можна вимкнути програми на конкретний час, обмежити час перебування у соцмережах або месенджерах, блокує пошту та інше.

iOS | Android

DevCheck

Завдяки програмі можна отримати багато корисної інформації про якість роботи гаджета в режимі реального часу. DevCheck аналізує, як працює процесор, пам'ять, акумулятор, камера тощо.

Щодо батареї можна побачити такі показники, як температура, напруга, потужність, ємність. Усе це допоможе зрозуміти, чи є у смартфону слабкі місця, що з'їдають ресурс акумулятора.

iOS | Android


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉