Facebook Pixel

Топ-10 книг, які багаті люди читатимуть цього літа

Сьогоднішні багаті трудоголіки рідко мають час сидіти склавши руки і читати хорошу книгу – за винятком, можливо, кількох тижнів у серпні. Так вважає JP Morgan Private Bank, який має багатий досвід управління приватними капіталами. Цей банк щорічно у травні протягом 25 років публікує свій «Список літнього читання JP Morgan». 10 книг, що входять до нього, підібрані з урахуванням смаків та інтересів багатих клієнтів JP Morgan.

Банк складає список, опитуючи понад 35 000 своїх консультантів та співробітників по всьому світу і ставлячи питання про теми, про які клієнти говорять і про які думають найбільше. Цього року консультанти надіслали рекомендовані найменування книг.

Клієнти банку отримують елегантну коробку з логотипом JP Morgan, в якій знаходиться одна або дві книги зі списку, рекомендовані консультантом по роботі з клієнтами.

Список допомагає консультантам спілкуватися з клієнтами у повільні літні місяці. Він також допомагає в організації заходів для клієнтів, оскільки автори книг зі списку часто погоджуються проводити спеціальні вечері або виступи для клієнтів JP Morgan.

Авторам теж подобається бути у списку, оскільки JP Morgan купує тисячі книг для роздачі, а клієнти банку часто рекомендують ці книги своїм знайомим та друзям.

The Page представляє 25-й щорічний список літньої літератури JP Morgan.

«Суперкомунікатори: як відкрити секретну мову спілкування» (Supercommunicators: How to Unlock the Secret Language of Connection), Чарльз Дахіг

Ділячись останніми дослідженнями того, що робить спілкування ефективним, Чарльз Дахіг показує, як ми можемо підвищити рівень нашого спілкування та зміцнити зв'язки. Чи то розділена кімната присяжних, чи то, як офіцер ЦРУ вербує іноземного агента, Дахігг використовує приклади, щоб проілюструвати, як можна доставляти ефективні повідомлення, розпізнаючи і залучаючи три шари кожної розмови: практичну, емоційну та соціальну. Переносячи нас із кімнати сценаристів одного з найуспішніших телевізійних ситкомів на дивани затребуваних консультантів з питань шлюбу, Дахігг показує, що всередині кожного з нас є суперкомунікатори.

«Тривожне покоління: як велика перебудова дитинства викликає епідемію психічних захворювань» (The Anxious Generation: How the Great Rewiring of Childhood Is Causing an Epidemic of Mental Illness), Джонатан Хайдт

Соціальний психолог Джонатан Хайдт викладає актуальні факти та закликає до дії, щоб зосередити увагу на глобальній епідемії підліткових психічних захворювань. Він вважає, що повсюдне використання смартфонів та більше дюжини інших механізмів сприяло «великій переробці дитинства». Стверджуючи, що ці технології справили глибокий негативний вплив на соціальний та психологічний розвиток дітей, він досліджує, що можна зробити, щоб звернути значне зростання проблем зі сном, фрагментованої уваги, самотності, залежності та соціального порівняння. Хайдт закликає до колективних дій і планує кроки, які ми всі повинні зробити, щоб покласти край цій епідемії.

«Гіганти: мистецтво з «колекції Дінів» Свізза Бітца та Алісії Кіз» (Giants: Art from the Dean Collection of Swizz Beatz and Alicia Keys), видавництво Phaidon

Сімейна пара співачки Аліші Кіз та діджея Свізза Бітца (його справжнє ім'я Касім Дін) відома не лише своїми музичними здобутками. Вони зібрали колекцію із кількох тисяч робіт чорношкірих художників. Книга по суті є каталогом їх першої виставки, яку курує Бруклінський музей. У ній представлено 100 робіт 40 американських та африканських художників з різних поколінь, бесіди між Swizz Beatz, Алішею Кіз та куратором Кімберлі Гант, а також інтерв'ю з 10 відомими художниками.

«Сміливі нові слова: як штучний інтелект зробить революцію в освіті (і чому це добре)» (Brave New Words: How AI Will Revolutionize Education (and Why That’s a Good Thing), Салман Хан

Салман Хан, візіонер некомерційної організації «Академія Хана», досліджує, як штучний інтелект (ШІ) змінить навчання як у системі освіти, так і робочому місці. Демонструючи, що ШІ не замінить людську взаємодію, а скоріше покращить її за допомогою інструментів, що заохочують творчість та вирішення проблем, він показує, як ШІ може адаптуватися до індивідуального темпу кожного учня, одночасно виявляючи сильні сторони та області для покращення. Описуючи, як нові технології можуть створити доступнішу систему освіти, Хан пропонує практичні висновки для адміністраторів, консультантів та менеджерів з найму, а також ідеї про те, як ми всі можемо використовувати ШІ у світі, який стає все більш цифровим.

«Любов і віскі: чудова правдива історія Джека Деніела, його майстра-дистилятора Найближчого Гріна і неймовірного сходження Uncle Nearest» (Love & Whiskey: The Remarkable True Story of Jack Daniel, His Master Distiller Nearest Green, and the Improbable Rise of Uncle Nearest), Фавн Вівер

Uncle Nearest – бренд віскі зі США, що виробляється однойменною компанією зі штаб-квартирою в Шелбівіллі, штат Теннессі. Віскі названо на честь колишнього раба Натана «Найближчого» Гріна, який навчив молодого Джека Деніела ремеслу дистиляції.

Автор книги та засновник Uncle Nearest Фавн Уівер розповідає історію одного з найзнаковіших брендів віскі Америки. Він прагнув більше дізнатися про життя Найближчого Гріна, котрий відіграв ключову роль у розробці віскі Jack Daniel's.

«Формула: як шахраї, генії і фанати швидкості перетворили «Формулу-1» на найбільш швидко зростаючий вид спорту у світі» (The Formula: How Rogues, Geniuses, and Speed Freaks Reengineered F1 into the World’s Fastest-Growing Sport), Джошуа Робінсон та Джонатан Клегг

Джошуа Робінсон та Джонатан Клегг – автори видання The Wall Street Journal – розповідають захоплюючу історію про те, як кардинальне переосмислення «Формули-1» призвело до її прориву в Америці. У книзі йдеться про те, що «раптове» прибуття «Формули-1» до Сполучених Штатів насправді готувалося десятиліттями. Маючи безперешкодний доступ до легендарних команд і символів «Формули-1», від Ferrari до Mercedes, Робінсон і Клегг дають читачам захоплюючий погляд на водіїв, корпорації, автомобілі та ризики в цьому виді спорту.

«Таємне перебування: господарі нового шику» (Secret Stays: Pioneering Hosts of the New Chic), Мелінда Стівенс, Іссі фон Сімсон та Табіта Джойс

Книга знайомить із 22 прихованими перлинами, які відображають динамічну еволюцію сучасних подорожей. У ній розповідається про чарівні об'єкти нерухомості та людей, які ними володіють – від відокремленого хорватського монастиря до японського таунхауса мачія.

«У пошуках Фортунато: як перуанська пригода надихнула сімейний шоколадний бізнес на успіх» (Finding Fortunato: How a Peruvian Adventure Inspired the Sweet Success of a Family Chocolate Business), Адам Пірсон.

Автор відправляє читача в подорож до джунглів північного Перу, розповідаючи про історію сім'ї підприємців, яка здобула золото і відкрила легендарні білі какао-боби Nacional, які раніше вважалися вимерлими. Сім'я відмовилася від традиційного, неетичного ланцюжка поставок і почала торгувати безпосередньо з місцевими фермерами. Вона започаткувала Fortunato Chocolate, компанію, яку згодом стали називати «шоколадним Ролексом».

«Час безвідмовної роботи: практичний посібник з особистої продуктивності та благополуччя» (Uptime: A Practical Guide to Personal Productivity and Wellbeing), Лора Мей Мартін

Щодня десятки тисяч співробітників Google від стажистів до керівників вищої ланки покладаються на консультанта з продуктивності Лору Мей Мартін, щоб максимально ефективно використовувати свій час. У своїй книзі Мартін пропонує прості кроки щодо підвищення продуктивності, запобігання вигорянню та досягненню кращого балансу між роботою та особистим життям. Незалежно від того, чи стикаєтеся ви з лавиною електронних листів, перевантаженим календарем або важкою зустріччю, Мартін пропонує конкретні кроки, які допоможуть ефективно керувати часом, зосередитися на пріоритетах та підтримувати ефективні системи та процедури.

«Таємне товариство тітоньок і дядечків» (The Secret Society of Aunts & Uncles), Джейк Джилленхол та Грета Карузо

Химерна і зворушлива книжка з картинками, написана номінантом на премії «Оскар» та Tony Award Джейком Джилленхолом та його найкращою подругою дитинства Гретою Карузо, розповідає про унікальну та веселу роль, яку тітки та дядьки грають у житті дітей. З гумором досліджуючи заклик до пригод – від гнучкого графіка сну до занять, пов'язаних із «здоровою дозою небезпеки», – книга малює любовний портрет цих особливих стосунків.

«Цінність води: наша історія пошуку рішень найбільшої світової проблеми» (The Secret Society of Aunts & Uncles), Гері Уайт та Метт Деймон

Книжка з'явилася на честь 225-річчя першого попередника JPMorgan Chase – компанії Manhattan Company, яка була заснована як компанія з водопостачання. Вона присвячена проблемі припинення глобальної водної кризи. Автори надають спільнотам та сім'ям інструменти для вирішення проблеми нестачі питної води. Вони демонструють, як водну кризу можна подолати за допомогою колективних дій.

Подякувати 🎉