Facebook Pixel
IT
IT

Чайові для блогерів: YouTube тестує новий сервіс для заробітку на платформі

YouTube запустив тестування нового інструменту для підтримки авторів. Опція під назвою Super Thanks дасть змогу відправляти блогерам чайові в розмірі $2, $5, $10 та $50 або їхній еквівалент у місцевій валюті, передає The Verge.

Якщо користувач вирішить віддячити блогеру в такий спосіб, він побачить на екрані святкову анімацію, а в розділі з коментарями з'явиться яскравий коментар із його ім'ям. Власники контенту зможуть відповідати на такі повідомлення так само, як і на звичайні коментарі.

YouTube останній рік тестував інструмент Viewer Applause — саме його й перейменували на Super Thanks. У бета-версії він доступний у 68 країнах на комп'ютерах і мобільних пристроях на Android і iOS.

Відеосервіс також розглядає можливість введення функції нарахування будь-якої суми. Однак щоб отримати доступ до Super Thanks, авторам доведеться стати учасниками партнерської програми YouTube.

Контекст. Корпорація Facebook планує виплатити до 2022 року $1 млрд користувачам соціальних мереж Facebook і Instagram, які створюють у них контент.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉