Facebook Pixel
IT
IT

Заборона на збір даних, розблокування годинником та 5G: Apple випустила iOS 14.5 та iPadOS 14.5

Користувачі iPhone та iPad почали отримувати чергові оновлення операційних систем iOS 14.5 и iPadOS 14.5. Нові версії включають нову функцію App Tracking Transparency. Саме завдяки їй клієнти Apple зможуть вирішувати, дозволяти чи ні застосункам відстежувати їхню активність у рекламних цілях.

Ще однією новинкою стане можливість автоматично розблоковувати iPhone за допомогою Apple Watch. Для цього достатньо мати смартгодинник на зап'ясті без використання Face ID чи пароля. Це допоможе простіше розблокувати смартфон в умовах масового носіння масок, передає The Verge.

Для такої функції необхідно завантажити оновлення watchOS 7.4, яке також вже доступне.

Крім того, у iOS 14.5 та iPadOS 14.5 збільшилася кількість смайликів. Також оновлення дозволить дивитися тренування Apple Fitness Plus на телевізорі за допомогою AirPlay 2. Зокрема, новий дизайн і підписки отримав застосунок Apple Podcasts.

Також iPhone и iPad отримали підтримку контролерів PS5 та Xbox Series X/S. Водночас збільшилася кількість країн, у яких моделі iPhone 12 матимуть підтримку підключення 5G у режимі dual-SIM.

Ще одне оновлення стосуватиметься використання жіночого голосу у віртуальному помічнику Siri. У версії 14.5 Apple дозволить обирати, яким саме голосом розмовлятиме помічник.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉