Facebook Pixel
IT
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Хакер зламав форум наркоторговців і продає інформацію за біткоїн. Один з організаторів — українець

Хакер зламав форум наркоторговців Legalizer і продає інформацію за біткоїн. Фото: unsplash / Christopher Gower

Хакер зламав форум наркоторговців Legalizer і продає інформацію за біткоїн. Фото: unsplash / Christopher Gower

Невідомий хакер зламав великий майданчик із торгівлі наркотиками в країнах СНД Legalizer і виклав у мережу паспортні дані його власників, контакти користувачів і все їхнє листування.

Як пише газета «Комерсант», в одному з Telegram-каналів опублікували посилання, що веде на окремий ресурс із базою даних. На сайті частину інформації надано у відкритому доступі, інші ж відомості пропонують придбати за один біткоїн (1,2 млн грн).

На сайті йдеться, що власник Legalizer — громадянин Латвії Артем Шведов, який пропонує в мережі послуги приватного розробника; один із колишніх розробників — Роман Кухаренко, зареєстрований в Московській області; поточний адміністратор — громадянин України Олександр Прохоженко.

Видання також зазначає, що через криптогаманець форуму пройшло 20,57 біткоїна, але він пов'язаний із більшими гаманцями. Наприклад, через один із них пройшло понад 5,3 тис. біткоїнів.

Контекст. Нагадаємо, раніше в Україні зафіксували спроби поширення шкідливих документів через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини