Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Український гемблінг – частина всесвітньої індустрії розваг

Вікторія Закревська
Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань
Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Попри війну український гемблінг і далі працює, сплачує податки, зберігає робочі місця, а також активно допомагає державі в боротьбі з російською агресією. Окрім того, вітчизняний ринок азартних ігор залишається невіддільною частиною світової індустрії розваг, що вчергове підтверджується участю в галузевих всесвітніх бізнес-форумах.

28 — 30 червня в Барселоні відбувся черговий, 16-й, гемблінг-форум – World Gaming Executive Summit (WGES). Уже два десятиріччя поспіль WGES залишається найважливішою подією високого рівня для гральних онлайн-спільнот, а також організаторів наземних, лотерейних і спортивних ставок.

Широке представництво, репутація та глобальне охоплення, не кажучи вже про фантастичні можливості спілкування у високопрофесійному середовищі, роблять WGES найексклюзивнішим і найвпливовішим зібранням для гральної спільноти та всіх, хто з нею пов’язаний.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Мені приємно, що цьогоріч, попри такі важкі часи для нашої країни, українське представництво на цьому форумі довело, що вітчизняна індустрія гемблінгу залишається частиною світової індустрії розваг.

Зі свого боку я як представниця Ukrainian Gambling Council (UGC), професійної асоціації, що об’єднує понад 80% усіх легальних організаторів ринку азартних ігор в Україні, мала можливість донести інформацію до учасників WGES про те, що відбувається з вітчизняним гемблінгом.

Ми в Ukrainian Gambling Council працюємо для того, щоб Україна попри війну залишалася актуальною для світового гемблінгу. Для нас як представників UGC цей захід дуже важливий, оскільки ми змогли хоч у якомусь форматі відновити свою міжнародну діяльність. Цього року на WGES було суттєво оновлено порядок денний і, окрім традиційних напрямків роботи, широко висвітлювалися й обговорювалися такі теми:

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • поширення нових технологій на гральному ринку, який розвивається з такою швидкістю, що у 2022 році на WGES почав роботу абсолютно новий стартап-центр;
  • поява цілої низки молодих компаній, які поєднують сміливі ідеї, технічні інновації та підприємливість і в майбутньому можуть скласти конкуренцію давно відомим і потужним всесвітнім брендам;
  • швидкий розвиток гральної індустрії на традиційних ринках гемблінгу – у Канаді та США;
  • легалізація азартних ігор у країнах, що розвиваються, як глобальний тренд із підтекстом стрімкого поширення розвитку Hi-Tech рішень у гемблінгу.

Під час форуму я провела кілька зустрічей із представниками різних гемблінгових асоціацій, зокрема з BGC (Great Britain), а також із резидентами ринку Канади. Можу одразу сказати, що ніхто не очікував, що українські компанії будуть так завзято працювати під час війни, допомагати Збройним силам і зможуть зберегти персонал на роботі.

Усі в захваті від українського кейсу грального бізнесу. Він став прикладом для багатьох у Європі за лінією соціальної відповідальності та патріотизму: топові світові експерти не можуть назвати навіть п’ять кейсів, коли гральний бізнес так публічно й по-діловому ставав на захист власної держави.

Цей настрій може допомогти нам після перемоги, адже міжнародні гіганти, які входитимуть на нові ринки, шукатимуть можливості придбати успішні локальні проєкти, вкласти в них кошти та ресурси і вивести на нові рівні. І чим вищою буде репутація та впізнаваність наших компаній, тим вища ймовірність того, що саме вони отримають іноземні інвестиції.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини