Facebook Pixel

Прогноз на тиждень: нестабільна гривня, дорога нафта та багато звітності

Максим Орищак
Аналітик компанії «Центр біржових технологій» (ЦБТ)

Новинне тло тижня з 31 січня до 6 лютого сконцентроване навколо ринку енергоресурсів, політики США та Росії щодо України, статистичних релізів США щодо ринку праці, а також звітності американських корпорацій.

Українська гривня поки що може піти на корекцію і зміцнитися проти долара та євро. Причина в тому, що напруження пристрастей у відносинах із Росією знижується. А якщо інформаційне поле стає більш дружнім – чекаємо на скорочення спекулятивної активності. Курс продажу долара США в середньому по Україні буде нижчим за 28,7 грн, а євро — нижчим за 32 грн.

На ринку енергоресурсів цього тижня очікуємо новин від ОПЕК+, оскільки вони разом із союзниками, ймовірно, схвалять ще одне скромне збільшення видобутку нафти, але вкотре боротимуться за додаткові постачання на розпечений ринок сирої нафти. Відновлення споживання палива після пандемії триває швидкими темпами, що дає коаліції з 23 країн на чолі із Саудівською Аравією та Росією достатньо можливостей для збільшення виробництва. Але в учасників об'єднання — від Нігерії до Росії — закінчуються вільні потужності, і вони намагаються відновити свій видобуток після багатьох років скорочень і недостатніх інвестицій. Таке новинне посилання дає нам розуміння того, що волатильність торгів нафтою Brent і WTI буде високою.

Через сезон звітності та очікувані публікації щодо ринку праці США кожен день тижня буде максимально завантаженим.

Так, у вівторок, 1 лютого, чекаємо на звіти Google, Exxon, Starbucks, General Motors, AMD.

У середу, 2 лютого — реліз фінансової звітності AbbVie, Thermo Fisher Scientific, Qualcomm, T-Mobile US, Waste Management, Boston Scientific, MetLife, Emerson, Johnson Controls, Humana, Roper Technologies, Cognizant тощо.

У четвер, 3 лютого, свої фінансові показники опублікують Amazon, Eli Lilly, Merck&C та інші.

У п'ятницю в пріоритеті будуть дані щодо зайнятості в несільськогосподарському секторі США та рівень безробіття за січень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора