Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ігри з COVID-19: не вакцинуєшся — готуйся до найгіршого

Євген Комаровський
педіатр, телеведучий, автор книг
Фото: Free-Photos / Pixabay

Фото: Free-Photos / Pixabay

Гарна осінь цього року! Але, схоже, для багатьох це остання осінь у житті!

Вибачте за емоції, але ситуація жахлива! І це ще м’яко сказано.

Те, що лікарні забиті, — це м'яко сказано. Якщо хтось із депутатів каже, що місця в лікарнях ще є, — він бреше. На кладовищах ще місця є, в моргах місць немає. Туди стоять черги санітарок із тілами померлих на каталках. Ба більше, забиті судово-медичні морги. Це морги, куди везуть тих, хто вмирає вдома. І якщо вони померли вдома і їм не встигли до цього зробити ПЛР, вони помирають не від COVID-19, а нібито від пневмонії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На цьому тлі постає нова страшна проблема. Люди нарешті розуміють, що треба зробити щеплення, але щепитися вони не можуть, тому що вони вже купили сертифікат про вакцинацію. І їх тепер ніяк не прищепити. А 99% тих, хто в реанімації, не щеплені. І більшість тих, хто в лікарнях, не щеплені. А половина тих, хто нібито щеплений, із купленими папірцями.

І на цьому тлі купа народу розмірковує про віддалені наслідки вакцинації.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Наприклад, один тип відправив батьків до Туреччини. І щоб вони туди спокійно поїхали, купив їм сертифікати про вакцинацію. І поховав маму з татом. Як він житиме тепер?!

І тепер — вишенька на торті. На цьому тлі президент України публікує пост про те, що єдиний спосіб уникнути локдауну — це щеплення! Вакцинація і тільки вакцинація!

І в коментарі до поста президента приходять юрби розумників... І знаєте, чим це закінчується? Це дуже показовий кейс. Президент прибирає пост, де його критикують.

І я вам підтверджую, що так воно і є. Коли я будь-який пост про вакцинацію публікую, від мене в соцмережі відписуються від двох до п'яти тисяч людей. Та відписуйтесь ви, бог із вами, якщо розуму у вас немає!

Якщо в когось ще мозок залишився, будь ласка, прищепіться! Тому що це погано скінчиться! Зробіть правильні висновки!

Оригінал

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини