Facebook Pixel

Ігри з COVID-19: не вакцинуєшся — готуйся до найгіршого

Євген Комаровський
педіатр, телеведучий, автор книг
Фото: Free-Photos / Pixabay

Фото: Free-Photos / Pixabay

Гарна осінь цього року! Але, схоже, для багатьох це остання осінь у житті!

Вибачте за емоції, але ситуація жахлива! І це ще м’яко сказано.

Те, що лікарні забиті, — це м'яко сказано. Якщо хтось із депутатів каже, що місця в лікарнях ще є, — він бреше. На кладовищах ще місця є, в моргах місць немає. Туди стоять черги санітарок із тілами померлих на каталках. Ба більше, забиті судово-медичні морги. Це морги, куди везуть тих, хто вмирає вдома. І якщо вони померли вдома і їм не встигли до цього зробити ПЛР, вони помирають не від COVID-19, а нібито від пневмонії.

Telegram Logo

На цьому тлі постає нова страшна проблема. Люди нарешті розуміють, що треба зробити щеплення, але щепитися вони не можуть, тому що вони вже купили сертифікат про вакцинацію. І їх тепер ніяк не прищепити. А 99% тих, хто в реанімації, не щеплені. І більшість тих, хто в лікарнях, не щеплені. А половина тих, хто нібито щеплений, із купленими папірцями.

І на цьому тлі купа народу розмірковує про віддалені наслідки вакцинації.

Наприклад, один тип відправив батьків до Туреччини. І щоб вони туди спокійно поїхали, купив їм сертифікати про вакцинацію. І поховав маму з татом. Як він житиме тепер?!

І тепер — вишенька на торті. На цьому тлі президент України публікує пост про те, що єдиний спосіб уникнути локдауну — це щеплення! Вакцинація і тільки вакцинація!

І в коментарі до поста президента приходять юрби розумників... І знаєте, чим це закінчується? Це дуже показовий кейс. Президент прибирає пост, де його критикують.

І я вам підтверджую, що так воно і є. Коли я будь-який пост про вакцинацію публікую, від мене в соцмережі відписуються від двох до п'яти тисяч людей. Та відписуйтесь ви, бог із вами, якщо розуму у вас немає!

Якщо в когось ще мозок залишився, будь ласка, прищепіться! Тому що це погано скінчиться! Зробіть правильні висновки!

Оригінал

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини