Бізнес-акваріум: Кабмін лобіює гральну комісію та монопольного оператора

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page
Gerd Altmann/Pixabay

Gerd Altmann/Pixabay

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Як розповіло The Page джерело в Кабміні, уряд оголосив конкурс із відбору кандидатів до складу комісії, яка регулюватиме гральний бізнес. У ній буде шість учасників. Очолить комісію, за даними співрозмовника, Борис Баум, водночас вплинути на склад комісії намагається Едуард Швіндлєрман, основний власник концерну «Парі Матч».

Ще одна новина з уряду: Кабмін прописує постанову, яка вводить єдиного монопольного оператора в оптовому сегменті ринку сигарет. Вимоги до нього здебільшого виписано так, що цим оператором може стати «Тедіс Україна».

Telegram Logo

Наприклад, вимоги щодо того, що оператор має працювати на ринку України п'ять років, керувати складами в усіх областях, мати досвід роботи track-trace, яким відповідає тільки «Тедіс». Лобіює введення монопольного оператора міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Quote«Головна проблема в тому, що в уряді багатьох перегнули через коліно для того, щоби постанову було виписано під «Тедіс». Аваков залишиться не при справах, а от пересічні виконавці постраждають, бо постановою вже зацікавилися НАБУ й НАЗК», — розповів співрозмовник видання в уряді.

У Міненерго впевнені, що Дмитро Фірташ посилив боротьбу з керівництвом «Нафтогазу».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Учора інформпростором прокотилося цунамі щодо аудиту «Нафтогазу». Фактично це наїзд тих, хто заборгував держкомпанії, але не хоче віддавати борги.

Quote«Закон про списання боргів, який активно проштовхували лобісти «Регіональної газової компанії» (найбільші боржники« Нафтогазу» — облзбути та облгази), напередодні у Верховній Раді прокотили. І відповідь не змусила на себе довго чекати — включилися механізми тиску», — пояснив співрозмовник у Міненерго.

У підсумку, на думку джерела, НАК піде до суду за такими лініями: оскаржувати результати аудиту та вибивати борги з компаній Фірташа.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини