Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: пристрасті в держбанках і Податковій

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

За даними The Page, Ощадбанк отримав умови кредитної угоди з ЄБРР на 100 млн євро, яку називали початком приватизації банку.

Quote«Так от, умови угоди є невигідними, від слова зовсім. Це цілком збиткова й не ринкова угода. Більше схожа на здирництво», — розповіло джерело в Мінфіні.

За його словами, за поточної ситуації умови мають бути суттєво змінено.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як розповіло джерело в Мінекономіки, Державну податкову службу віддали під управління голові комітету Верховної Ради з податків Данилу Гетманцеву.

Quote«Він сказав, що закриватиме всі схеми, так звані скрутки. Водночас закрив велику кількість нормальних компаній, які не мали до махінацій жодного стосунку. Раніше Гетманцев був помічений як лобіст Сергія Верланова та Євгена Олейнікова, які саме скрутками й займалися. Тож сумнівно, щоб його боротьба справді увінчалася успіхом», — говорить джерело в Мінекономіки.

За даними джерела, в ОП уже визрівають претензії й до Гетманцева, і до нинішньої ДПС.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«План надходжень до бюджету в грудні не виконується. Тривають схеми з податковим аудитом. Двадцять тисяч доларів — це неформальна такса за податкову перевірку для середнього бізнесу. Звісно, це нікого в Офісі не влаштовує», – пояснив співрозмовник.

Не встигла наглядова рада Укрексімбанку оголосити конкурсні умови щодо відбору нового голови правління, як одразу вирішила їх змінити.

Як розповіло джерело в Національному банку України, до цього в умовах конкурсу з компанією-рекрутером Korn Ferry зазначалося, що в конкурсі можуть брати участь лише менеджери, які мають досвід роботи головою правління або заступником голови правління банку.

Quote«Коли оголошення було опубліковано, нинішні члени правління Укрексімбанку обурилися і висловили претензії наглядовій раді щодо цього. Причина проста: за таких умов з усього складу правління зможе брати участь лише в.о. голови правління банку Сергій Єрмаков. Річ у тім, що в Укрексімбанку немає такого поняття, як заступник голови правління. Там усі просто члени правління. Тому наглядова рада звернулася до рекрутерів, і ті зараз виносять на голосування питання про зміни умов конкурсу», — заявило джерело в НБУ.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини