Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: ОП тисне на депутатів, коло підозрюваних у замаху на Соболєва звузилося

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як зазвичай, по вівторках, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, в бізнес-середовищі, в нашому акваріумі. Тут всі про всіх все знають іноді більше, ніж хотілося б.

Офіс президента вперше жорстко тисне на депутатів парламенту. Як розповіло The Page джерело в «Слузі народу», з ранку до фракції надійшов президентський варіант законопроєкту про гральний бізнес. Він містив безліч дивних пунктів. Наприклад, в цьому законопроєкті строк перехідного періоду скорочено з шести до двох місяців. Вартість ліцензій зросла з 1 до 5 млн євро, що знижує кількість потенційних учасників ринку.

Як розповів The Page один з юристів, які брали участь у підготовці законопроєкту, на останньому наполіг підприємець Ігор Коломойський, зацікавлений у високому порозі входу на ринок. Діяльність букмекерських контор, таких як «Фаворит», законом фактично зупиняється. Звісно, у багатьох депутатів були обґрунтовані претензії до нового законопроєкту. Але, як розповіли відразу декілька нардепів, їм почали надходити дзвінки від заступника голови ОП Кирила Тимошенка, який посилався на те, що законопроєкт схвалено президентом Володимиром Зеленським. І вимагав голосування за нього.

Telegram Logo
Quote«Більшість депутатів погодилися з цими вимогами, але були ті, хто не згоден працювати на таких умовах. У ОП залишилося мало часу на те, щоб продавити документ. І тому найближчим часом тиск буде особливо сильним», – розповів співрозмовник у «Слузі народу».

До речі, Тимошенко залучав до роботи над законопроєктом російського підприємця Бориса Баума.

Другий інсайт зовсім з іншої сфери. The Page вже писав про замах на підприємця В'ячеслава Соболєва. Унаслідок цього нападу загинула дитина бізнесмена. Сам Соболєв назвав вісьмох чоловіків, яких він підозрює. За даними The Page, основні підозрювані в замаху сьогодні – колишні судді Вищого господарського суду України Віктор Татьков і Артур Ємельянов. А також авторитетний підприємець з Маріуполя Микола Будика. Нібито інтереси Татькова, Ємельянова і Будики збіглися. І замовлення на вбивство В'ячеслава Соболєва було розміщено не від одного, а відразу декількох інтересантів. Виконавцем виступили колишні добровольці 8-го батальйону «Аратта», який свого часу був роззброєний співробітниками СБУ і спецназом МВС «КОРД».

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини