Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: Кабмін, Податкова та НАБУ

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло джерело The Page, наближене до Державної податкової служби, у лютому в Україні, найімовірніше, не буде виконано план зі збору податків до бюджету.

Quote«Проблеми були б уже в січні, але їх вдалося розв'язати завдяки купівлі акцизних марок про запас виробниками алкоголю та тютюнових виробів. На тлі загальної економічної та політичної ситуації охочих прокредитувати державу на такі самі суми в лютому не простежується. Тому керівництво ДПС максимально викручує руки всім платникам податків. Діло доходить до відвертих погроз», — говорить співрозмовник видання.

Як розповіло джерело в Офісі президента, Кабмін змушений був затвердити членом комісії з відбору голови Національного антикорупційного бюро України Драго Коса, щоб не загострювати відносини з посольством США та міжнародними кредиторами України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Водночас Кос є ще й членом комісії з відбору голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Це ненормально. Він не може бути одночасно у двох комісіях. Сподіваємося, що комісію з відбору голови САП він залишить», — сказав співрозмовник.

Нагадаємо, раніше Кабмін планував виключити Драго Коса з комісії з відбору голови НАБУ, що не давало змоги посольствам і міжнародним організаціям обрати лояльного голову Бюро. Проте сьогодні його було затверджено в складі комісії.

За словами співрозмовника The Page в Офісі президента, на квітень планується чергова порція пертурбацій у Кабміні. Зокрема, готується відставка голови МінАПК Романа Лещенка, голови Мінкульту Олександра Ткаченка, міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта та призначення постійного міністра захисту довкілля та природних ресурсів замість в.о.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Це мінімальний список. Є й інші міністри, яких планують замінити», — сказав співрозмовник.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини