Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Людину Любченка» не допустили до керівництва Державною податковою службою

Євген Олійников. Фото: стоп-кадр відео

Євген Олійников. Фото: стоп-кадр відео

Управління забезпечення діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби повідомило, що 3 листопада Кабмін скасував своє рішення щодо перемоги Євгена Олійникова у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби (ДПС) України. Фотокопію відповідного повідомлення надрукував народний депутат Олексій Гончаренко.

photo-2021-11-05-21-55-16.jpg

Олійникова ще 27 вересня було визначено переможцем конкурсу, але на посаду керівника ДПС він так і не був призначений, залишаючись у статусі виконувача обов'язків.

Конкурс було оголошено 11 серпня, оскільки попередній керівник ДПС Олексій Любченко 20 травня був призначений першим віце-прем'єром – міністром економіки. Олійников був заступником Любченка.

3 листопада Верховна Рада задовольнила заяву Любченка про відставку.

За повідомленнями ЗМІ, НАБУ та СБУ перед відставкою Любченка провели у нього обшуки, які можуть бути пов'язані зі скрутками та ухиленням від сплати податків. Обшуки провели і в Олійникова.

Раніше The Page повідомляло, що після обшуків замість Олійникова виконувачем обов'язків голови ДПС, найімовірніше, призначать Михайла Титарчука, після чого буде оголошено новий конкурс. Один із ймовірних кандидатів на участь та перемогу у цьому конкурсі – народний депутат Мар'ян Заблоцький.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини