Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: хто очолить Податкову

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело в «Слузі народу», після обшуків, які пройшли вчора в колишнього віцепрем'єра Олексія Любченка, на завтра заплановано відставку в.о. голови Державної податкової служби Євгена Олейнікова.

Quote«Є чіткі докази того, що й Любченко, й Олейніков мають відношення до «скручування» ПДВ. Через те керівництво ДПС буде змінено», — пояснив співрозмовник видання.

Замість Олейнікова виконувачем обов'язків, найімовірніше, призначать Михайла Титарчука, після чого буде оголошено новий конкурс. Одним з імовірних кандидатів на участь і перемогу в цьому конкурсі є народний депутат Мар'ян Заблоцький, сказав співрозмовник видання.

Telegram Logo

За словами джерела в Офісі президента, там і далі обговорюють можливого кандидата на голову Національного банку України. З-поміж претендентів — кілька кандидатур. Це нинішні заступники голови Катерина Рожкова та Сергій Ніколайчук, ексглава департаменту НБУ Віталій Ваврищук, ексглава Ощадбанку Андрій Пишний, заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован і голова експертної ради НБУ Анатолій Гулей. Утім, за даними джерела, зміна керівництва НБУ навряд чи відбудеться найближчого місяця.

Quote«Чекати на зміну керівництва банку можна ближче до кінця року», — пояснив співрозмовник видання.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини