Facebook Pixel

Як помилятися правильно: газета Financial Times назвала найкращу бізнес-книгу 2023 року

Найкраща бізнес-книга 2023 року за версією Financial Times

Найкраща бізнес-книга 2023 року за версією Financial Times

Сьогодні, 5 грудня, у Лондоні вручили нагороду найкращій книзі — Financial Times Business Book of the Year 2023. Журі зробило вибір із шести книг, що увійшли до шорт-листа. Ним стала «Правильний вид неправильного: чому навчання невдач може навчити нас процвітанню». Книга про менеджмент здобула нагороду вперше за останні 19 років.

Автором найкращої книги є професорка Гарвардської школи бізнесу Емі Едмондсон. Вона найбільш відома своїми дослідженнями у галузі «психологічної безпеки».

Едмонсон отримала нагороду 30 000 фунтів-стерлінгів, п'ять інших учасників шорт-листа — по 10 000 фунтів.

Оголошення про продаж книги на сайті waterstones

Оголошення про продаж книги на сайті waterstones

«Правильний вигляд неправильного» підкорила суддів «систематичним, багато ілюстрованим дослідженням того, як спиратися на «розумні невдачі», а також критикою захоплення невдачами, яке часто гіпнотизує підприємців та новаторів», йдеться у повідомленні журі.

Іншими фіналістами 2023 стали:

  • «Матеріальний світ» Еда Конвея, в якому досліджується походження та використання шести мінералів, що лежать в основі сучасного світу.;
  • «Ілон Маск» Уолтера Айзексона, біографія одного з найвидатніших прихильників філософії «терпіть невдачу швидко, терпіть невдачу часто».
  • «Як робляться великі справи» Бента Флюб'єрга та Дена Гарднера, в якій основна увага приділяється тому, чому мегапроєкти майже завжди випереджають час та бюджет.
  • «Червоний кобальт» Сіддхарта Кари, де розслідуються порушення прав людини, які псують видобуток цієї важливої сировини.
  • «Наступна хвиля», написана співзасновником DeepMind Мустафою Сулейманом (спільно з Майклом Бхаскаром), в якій розповідається, як стримати загрозу, що виходить від нових технологій, таких як генеративний штучний інтелект, синтетична біологія та квантові обчислення.
Шорт-лист найкращих книг 2023 року за версією Financial Times

Шорт-лист найкращих книг 2023 року за версією Financial Times


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉