Facebook Pixel

Байден заявив, що не визнає нічиї червоні лінії щодо України

Президент США Джо Байден Фото: BusinessLIVE

Президент США Джо Байден Фото: BusinessLIVE

Президент США Джо Байден сказав, що не поважає нічиїх «червоних ліній» у контексті України. Він відповідав на запитання журналістів перед тим, як вирушити у п'ятницю, 3 грудня, з Вашингтона до своєї резиденції в Кемп-Девіді.

Байдена попросили прокоментувати заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що Москва вважає червоними лініями, зокрема подальше наближення інфраструктури НАТО до російських кордонів та розміщення на території України ударних комплексів, а також гіперзвукової зброї. "Я не визнаю нічию "червону лінію", – сказав Байден.

Він додав, що сподівається провести з Путіним «довгу розмову». «Ми давно знаємо про дії Росії. Я очікую, що ми матимемо довгу розмову з Путіним», – сказав президент США, маючи на увазі ситуацію на російсько-українському кордоні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Напередодні у Кремлі сказали, що дату розмови з відеозв'язку Путіна та Байдена попередньо затверджено, її оголосять після погодження з американською стороною.

Агентство Bloomberg повідомило, що з 2019 року Україна купила у Туреччини вже кілька десятків бойових безпілотників Bayraktar TB2. Це набагато більше, ніж повідомлялося раніше. Ще не менше 20 дронів знаходиться на стадії виробництва.

Підписуйтесь на нас в Google News!
t2-pic905-895x505-17144.jpg

Контекст. Раніше The Page писало, що українська розвідка очікує на нове російське вторгнення в Україну наприкінці січня – на початку лютого. Американські колеги поділяють ці прогнози та закликають Європу до якнайшвидшої розробки спільного плану дій зі стримування Кремля. У РФ, у свою чергу, запевняють, що поширення подібних даних – це «істерика», яку нібито штучно нагнітає Вашингтон.

Коментарі

Всі новини