Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вибираємо репетитора з фізики: можливі затрати у 2023 році та основні критерії, які треба врахувати

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI — <a style="color: #e94a37;" href="https://buki.com.ua/tutors/fizyka">https://buki.com.ua/tutors/fizyka</a>

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI — https://buki.com.ua/tutors/fizyka

Фізика належить до фундаментальних наук і є обов’язковим предметом для вступу на технічні спеціальності. Саме тому школярам варто вчити її зі школи та докладати максимум зусиль, аби добре скласти ДПА, ЗНО чи НМТ. Результати іспиту враховуються під час вступу до вишу.

Але фізика – наука не проста. Самотужки заповнити прогалини чи поглиблено вивчати предмет важко, тому більшість школярів і їхніх батьків звертаються до репетитора.

Важливо підібрати компетентного спеціаліста, адже від цього залежить успішність підготовки, рівень знань учня та оцінка на атестаційному іспиті.

Орієнтири та критерії вибору

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI — <a href="https://buki.com.ua/tutors/fizyka">https://buki.com.ua/tutors/fizyka</a>

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI — https://buki.com.ua/tutors/fizyka

Знайти репетитора з фізики можна за відгуками знайомих, поговоривши зі шкільним вчителем, пошукавши на дошках оголошень тощо. Але краще за все шукати фахівця на спеціальних сайтах і сервісах для викладачів:

BUKI

skrin-1.png

Buki — це один із найпопулярніших в Україні сайтів для пошуку репетиторів. Список викладачів тут представлений разом із карткою-анкетою.

skrin2.png

В анкеті відображається основна інформація про педагога: досвід роботи, освіта, програми, за якими він працює, ціна за урок, формат проведення занять (онлайн чи офлайн). Ще є оцінки та відгуки інших учнів. Перевага сайту BUKI в тому, що сервіс перевіряє анкети та інформацію про викладачів, і якщо перевірка пройшла успішно, у профілі з’являється зелена галочка та надпис «Перевірений репетитор».

znimok-ekrana-2022-12-30-o-174239.png

Щоб почати співпрацю з репетитором, треба натиснути кнопку «Зв’язатися з репетитором», заповнити коротку анкету, залишити свої контакти. Педагог зв’яжеться з вами для обговорення деталей.

Загалом сервіс BUKI зручний не тільки для пошуку репетитора, а й для самих викладачів. Щоб почати роботу, треба пройти стандартну реєстрацію на сайті та заповнити анкету. У профілі варто вказати докладну інформацію про себе та свої досягнення. Ще на сайті BUKI є блог, у якому педагоги можуть публікувати статті на різні теми щодо навчання, викладання та своїх дисциплін.

skrin4.png

Блог сайту буде цікавий і для відвідувачів. Тут можна знайти корисні матеріали та актуальну інформацію щодо навчання, складання ДПА чи ЗНО, підготовки до іспитів.

Вартість індивідуальних занять

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI — <a href="https://buki.com.ua/tutors/fizyka">https://buki.com.ua/tutors/fizyka</a>

Підготовлено за підтримки маркетплейсу BUKI — https://buki.com.ua/tutors/fizyka

Ціна на послуги репетиторів із фізики залежить від багатьох чинників: досвіду, рівня кваліфікації, рейтингу на сайті й навіть міста. У середньому у 2023 році вартість одного заняття в різних містах України становить у гривні:

Знімок екрана 2022-12-30 о 16.23.41-r0.png

Звісно, у будь-якому разі треба розуміти, що ціна – це не завжди універсальний показник якості. Батькам варто звертати увагу на прогрес у навчанні.

Ще однією обов’язковим складником гарного результату від занять із репетитором є бажання самого учня покращити свій рівень знань. Тому варто зацікавити школяра фізикою й взагалі заохотити в отриманні високих балів на атестаційних іспитах під час вступу до вишу. Але не забуваємо й про його психологічний комфорт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини