Facebook Pixel

Uber Eats виходить на ринок канабісу в Канаді

Uber виходить на ринок канабісу. Фото: unsplash.com

Uber виходить на ринок канабісу. Фото: unsplash.com

Uber Eats виходить на ринок канабісу в Канаді. Програма працює в тестовому режимі та тільки для жителів канадської провінції Онтаріо. Про це повідомляє BBC.

Згідно з канадським законодавством, хоча вживання марихуани легальне з 2018 року, її доставка все ще незаконна. Клієнти можуть розміщувати замовлення в спеціальному розділі застосунку для продавця канабісу – мережі Tokyo Smoke, а потім забирати замовлення в найближчому магазині мережі протягом години.

Наразі невідомо, чи планує компанія розширяти сервіс і для інших ринків, зокрема США. У квітні виконавчий директор Дара Хосровшахі заявила, що компанія розгляне можливість доставки канабісу, коли це буде дозволено законодавством США.

Telegram Logo

Відзначається, що, попри те що продаж канабісу для рекреаційного використання став легальний у Канаді три роки тому, нелегальні виробники все ще контролюють велику частку продажів і уряд намагається це виправити. Uber заявив, що його партнерство з Tokyo Smoke допоможе дорослим у країні купувати безпечний легальний канабіс та боротися з нелегальними продавцями.

Минулого року попит на продукти з канабісу суттєво зріс, оскільки люди застрягли вдома під час карантину.

Контекст. Ринок марихуани в Канаді оцінюють у суму близько 5 млрд канадських доларів ($4 мільярди) на рік. Прогнозується, що ринок продовжить розширятися найближчими роками, і галузева дослідницька компанія BDS Analytics очікує, що продажі зростуть до $6,7 млрд до 2026 року.

Коментарі

Всі новини