Facebook Pixel

У Києві зростає попит на місця в коворкінгах

Через аварійні відключення електроенергії у Києві удвічі зріс попит на оренду коворкінгів, де є світло. Це пришвидшило відновлення бізнесу в галузі гнучких офісів, але й поставило перед власниками низку викликів. Термінове придбання генераторів або альтернативне вирішення питання безперебійного живлення перетворилося на основне завдання.

До початку масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі у столичних офісних просторах було зайнято у середньому 30% площ. Сьогодні середній показник сягнув 60%. В Асоціації коворкінгів України впевнені, якщо тенденція триватиме, до кінця року попит зросте до довоєнного рівня.

Власники гнучких офісів готові вкладати кошти у додаткове обладнання, щоб надати клієнтам можливість працювати. У деяких мережах йдуть на переформатування, аби збільшити кількість окремих робочих місць.

Ціни у коворкінгах Києва у 2022 році

Місячна оренда робочого місця у lounge-зоні або open space у столичному коворкінгу коштує 4500-4800 грн (приблизно $120). Це приблизно 90 грн на годину, або 400 грн на день.

Для порівняння: середні ціни протягом 2021 року коливалися у діапазоні $180-220 на місяць.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉