Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд держмайна та Одеський припортовий завод почали війну через спробу змінити керівництво

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Т.в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров сумнівається у якісній приватизації Одеського припортового заводу за нинішнього керівництва і тому запропонував Кабінету міністрів змінити топ-менеджмент заводу. Проте саме керівництво ОПЗ вважає такі дії ФДМ незаконними та просить «захисту» у голови уряду.

Quote«Як нам стало відомо, ВО ФДМУ Трубаров, всупереч закону та здоровому глузду, спочатку намагався зупинити виробництво, а зараз організував фінальну «гастроль» та надіслав документи до КМУ на зміну керівника ОПЗ», — написав перший заступник керівника ОПЗ Микола Щуріков на своїй сторінці у Facebook.

Він наполягає, що такі дії керівництва Фонду держмайна «підлягають оцінці та відповідному реагуванню правоохоронних органів». Співробітники підприємства написали звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням «захистити Одеський припортовий завод від незаконних дій посадових осіб ФДМУ».

Трубаров своє рішення пояснив тим, що поточне керівництво ОПЗ займалося «корупцією, договорняками та дерибаном».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це складне підприємство, і не в кожного менеджера вистачає знань і вміння ним ефективно і прозоро управляти. Тому нормальна практика, коли держава посилює свій вплив на підпорядкованих їй підприємствах, в тому числі, і зміною керівництва, якщо воно не справляється з покладеними обов'язками», — написав Трубаров у своєму Facebook.

Він додав, що сумнівається, що за нинішнього правління ОПЗ вдасться провести якісну підготовку до приватизації заводу. За його словами, таку ж позицію розділяє і відібраний інвестиційний радник — компанія Pericles Global Advisory.

Коментарі

Всі новини