Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія оскаржила у судах Франції стягнення з неї $1 мільярда на користь Ощадбанку

Росія оскаржила рішення міжнародного арбітражу про стягнення $1 млрд на користь українського Ощадбанку. Про це повідомили у пресслужбі Мін'юсту Росії на запит російського агентства «ТАСС».

«Арбітражне рішення за позовом Ощадбанку оскаржується у судах Франції. Даний розгляд триває», — зазначили у міністерстві РФ.

Росія має намір наполягати на відсутності компетенції арбітражів на розгляд таких позовів. Також в Мін'юсті РФ наполягають на тому, що «українська сторона не повідомила РФ про порядок, встановлений відповідними міжнародними конвенціями, про розгляд заяви щодо визнання та приведення даного рішення до виконання на території України".

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, що 26 листопада 2018 року Ощадбанк виграв у міжнародному арбітражі справу за кримським позовом. Тоді повідомлялося, що українська сторона буде "активно домагатися виконання даного рішення щодо активів Росії "у відповідних юрисдикціях у всьому світі".

17 липня Київський апеляційний суд дозволив Ощадбанку стягнути з Росії $1,3 млрд в якості компенсації за експропріацію активів банку в анексованому Криму. У банку рішення суду поки що не коментують.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини