Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Звідки в Україну привозять вживані автомобілі

Топ-15 країн-постачальників вживаних автомобілів до України. Фото: Beetle Club

Топ-15 країн-постачальників вживаних автомобілів до України. Фото: Beetle Club

Польські та чеські «євробляхи» вже не в моді — на перше місце вийшли «аукціонні» автомобілі зі Сполучених Штатів

Вживані автомобілі користуються все більшою популярністю в Україні. Причин тому безліч – і рівніші закордонні дороги, якісніше пальне та олії, і своєчасне техобслуговування на фірмових СТО. Тож немає нічого дивного, що у жовтні на нашому вторинному ринку зафіксовано вдесятеро більше продажів, ніж на первинному.

За перші три квартали в Україні було продано 76 тис. нових автомобілів, водночас на вторинному ринку кількість угод перевищила 355,6 тис. Це на 47% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

15 країн, які є найбільшими імпортерами старих автомобілів в Україні. Таблиця: carVertical

15 країн, які є найбільшими імпортерами старих автомобілів в Україні. Таблиця: carVertical

1. США

Перше місце з показником 30,3% посідають старі автомобілі зі Сполучених Штатів Америки. Справа в тому, що більшість американців, у разі аварії їхнього автомобіля, одразу евакуюють його на аукціонний паркінг і, отримавши грошову компенсацію від страхової компанії, купують нові «колеса».

Зазвичай українці купують вживані автомобілі зі США через вигіднішi, ніж у Європі, ціни за багатшої комплектації. Причому це стосується навіть найдорожчих європейських моделей. А тих, що збираються на місцевому ринку, – і поготів. Наприклад, у США Toyota Camry після двох років експлуатації можна купити на аукціоні за $15 — $20 тис. з доставлянням та розмитненням. В Україні на вторинному ринку Camry такого віку практично немає, а нова модель коштує приблизно $30 тис.

Але потрібно бути уважним – не рідкість, коли в салоні придбаного у такий спосіб автомобіля відсутня якась функціональна деталь. На жаль, на вході та на виході з «аукціонних» паркінгів нікого не обшукують і на крадіжці салонних деталей спеціалізуються цілі банди з балканської та мексиканської громад. Тому завжди перевіряйте історію автомобіля, що купується.

2. Німеччина

Друге місце у нашому рейтингу з великим відривом від третього посідає Німеччина. Ця країна – європейський лідер постачання автомобілів, що були у використанні, в Україну. «Бундесвагени» користуються заслуженою популярністю за рахунок своєї найвищої інженерії та якості складання.

Згідно з останніми тенденціями автомобілі з Німеччини та США будуть популярними серед українців і найближчими роками завдяки своїй високій якості та доступності відповідно.

3. Бельгія

Більш ніж несподівано в першу трійку потрапила крихітна Бельгія, яка взагалі не має власного автопрому. Але автомобілі з внутрішнього ринку цієї заможної країни популярні серед українців через вдалий баланс стану, комплектації та ціни.

4-5. Литва та Нідерланди

На 4-му та 5-му місцях перебувають традиційні постачальники «євроблях» в Україну. Уживані автомобілі з Литви та Нідерландів порівняно дешеві, якщо порівнювати їх з ринками сусідніх країн — вони також мають високу якість і швидко доставляються в Україну. Останнім часом литовські вживані машини через низку нововведень у плані документообігу зростають у ціні, тому голландський «секонд-хенд» незабаром посяде 4-те місце у цьому рейтингу.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини