Facebook Pixel

Нова колаборація: ром Dictador і скульптури Річарда Орлінські

Гастро/Їжа

Автор

Французький скульптор Річард Орлінські та ром Dictador представили спільну колаборацію під назвою «П'ять десятиліть».

Компанія Dictador, виробник престижного рому, презентувала колекцію Dictador 5 Decades. Її присвятили п'яти декадам творчості відомого французького художника Річарда Орлінські.

Скульптор Річард Орлінські

Скульптор Річард Орлінські

У рамках цієї співпраці пляшки рому запакували разом зі скульптурами Орлінські, за роботами якого полюють галеристи. Сьогодні його визнано одним із найбільш продаваних сучасних художників у Франції. Яскраві й незабутні скульптури Річарда Орлінські зображують диких тварин і відомі об'єкти сучасної попкультури. Для них він використовує промислові матеріали, як-от смола та алюміній.

Колекція Dictador 5 Decades

Колекція Dictador 5 Decades

Звісно, художники й раніше оформляли пляшки, етикетки та коробки, але в компанії Dictador пішли далі і зробили так, щоб і сама пляшка набула колекційної цінності. Дизайн скульптури та пляшки Орлінські створив за мотивами свого знакового персонажа — Кінг-Конга, а для купажування Dictador 5 Decades майстер гуральні Ернан Парра використовував ром із бочок 1966, 1976, 1986, 1996 та 2006 років. Кожному з п'яти кольорів пляшок – сріблястому, червоному, синьому, чорному та жовтому – відповідатиме свій купаж.

Колекція Dictador 5 Decades

Колекція Dictador 5 Decades

Купажі ознаменували п'ять десятиліть життя та творчості Річарда Орлінські. Парра особисто відібрав найкращі бочки з приватних запасів своєї родини в Колумбії. Цей ром сам собою — уже мистецтво. 525 пляшок будуть доступні по всьому світу (по 100 в кожному кольорі, плюс 25 пляшок, розписаних Орлінські вручну). Варто зазначити, що вміст п'яти бочок (1966 — 2006 рр.), вжитий для приготування згаданих ста пляшок, не використовуватимуться в жодних інших продуктах Dictador. Отже, у власників цієї ексклюзивної колекції буде унікальний ром.

Колекція Dictador 5 Decades

Колекція Dictador 5 Decades

Ціна кожного набору з пляшки рому та скульптури становитиме 40 тисяч євро. У рамках колаборації представлять ще 25 пляшок, розписаних художником вручну. Їх у комплекті з фігуркою Кінг-Конга також можна буде придбати за ціною від 100 тисяч євро. Отже, поціновувачі сучасного мистецтва отримають унікальну можливість одночасно стати власниками скульптур Орлінські й інвестувати в неоціненний напій.

Колекція Dictador 5 Decades

Колекція Dictador 5 Decades

Вінтажний ром дуже рідко зустрічається на ринку, а елітні напої стають усе популярнішими на аукціонах, перетворюючись на глобальну інвестицію. У березні 2021 року унікальний графин Dictador Generations En Lalique став однією з найдорожчих будь-коли проданих пляшок рому. На онлайн-аукціоні Sotheby's Dictador Generations En Lalique він досяг ціни 30 тисяч фунтів стерлінгів. І це стало рекордом.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі