Facebook Pixel

Кайл Маклахлен і Джефф Голдблюм вийшли на подіум на показі Prada

Мода

Італійський модний дім Prada в рамках тижня чоловічої моди в Мілані представив колекцію осінь-зима 2022, створену під керівництвом Міучі Прада та Рафа Сімонса.

Колекція посилається на різні науково-фантастичні фільми. Її головна тема — мода майбутнього із суворими пальтами та костюмами, шкіряними плащами та комбінезонами.

Показ відкривав американський актор Кайл Маклахлен, найбільш відомий за роллю спеціального агента ФБР Дейла Купера в телесеріалі Девіда Лінча «Твін Пікс». А у фіналі на подіум вийшов Джефф Голдблюм («День незалежності», «Парк Юрського періоду»).

Актори продемонстрували довгі пальта фігурного крою із широкими плечима, подовжені штани зі складками знизу та шкіряні рукавички.

У шоу також взяли участь Ейса Баттерфілд («Дім дивних дітей міс Перегрін» і «Статеве виховання») і Томас Сангстер («Той, що біжить у лабіринті» та «Гра престолів»).

Раніше Prada вже відмовлявся від стандартних супермоделей, надаючи змогу демонструвати свої новинки акторам. Наприклад, у 2012 році колекцію бренду представили Віллем Дефо, Ґері Олдмен, Джеймі Белл та Едрієн Броуді.

Зображення на обкладинці: Getty Images

Prada та adidas анонсували вихід спільної колекції Мода

Prada та adidas анонсували вихід спільної колекції

Том Голланд став обличчям нової рекламної кампанії Prada Мода

Том Голланд став обличчям нової рекламної кампанії Prada

Дім Prada розпочав співпрацю з відеогрою Riders Republic Мода

Дім Prada розпочав співпрацю з відеогрою Riders Republic