Facebook Pixel

Помер дизайнер Ніно Черруті

Мода

Автор

У лікарні П'ємонту помер Ніно Черруті, дизайнер, засновник модного дому Cerruti. Смерть настала внаслідок ускладнень після операції на стегні. Дизайнеру був 91 рік.

Ніно Черруті. Фото: Getty Images

Ніно Черруті. Фото: Getty Images

Ніно Черруті – один із головних модельєрів Італії. Він перший вигадав деконструйований піджак для чоловіків і вважається одним із творців сучасної чоловічої італійської моди.

Його одяг цінували за красу та зручність. Особливо популярною марка Cerruti 1881 була в Голлівуді. Костюми від Cerruti носили Майкл Дуглас у фільмі «Основний інстинкт», Річард Гір у «Красуні» та Ентоні Гопкінс у «Мовчанні ягнят».

Ніно Черруті був наставником Джорджіо Армані. "З великим сумом я дізнаюся про смерть Ніно Черруті. Хоча з роками ми втратили зв'язок, я завжди вважав його одним з людей, які справили реальний і позитивний вплив на моє життя. Він був тим, хто сформував мiй смак до м'якого крою, а також навчив, як важливо бачити все як дизайнер і як підприємець. У синьйора Ніно був гострий погляд, щира цікавість і сміливість. Він по-джентльменськи був авторитетним і навіть авторитарним. Нам його не вистачатиме», — написав Армані на своїй сторінці в Instagram.

Фото на обкладинці: Getty Images

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі