Facebook Pixel

Київрада просить суд дозволити розірвати договір оренди з забудовником Осокорків

Автор

Госпсуд Києва розгляне клопотання Київради про зняття заборони на розірвання договору оренди з компанією-забудовником «Контактбудсервіс», що споруджє на Осокорках житловий масив «Патріотика на озерах», передає «Інтерфакс-Україна». Засідання призначено на 16 липня.

У постанові суду йдеться, що компанія звернулася до суду з позовом про визнання недійсним та скасування рішення Київради від 31 січня 2019 року, а також із заявою про забезпечення позову.

У лютому 2019 року господарський суд своїм рішенням задовольнив заяву компанії частково і заборонив відомствам Київської міської державної адміністрації та уповноваженим особам припиняти права оренди, а також перешкоджати проведенню будівельних робіт на зазначених ділянках.

У пресслужбі керуючого інвестиціями в будівництві житлового масиву банку «Аркада» вважають, що Госпсуд Києва підтримав правову позицію забудовника, а представник Київради в суді намагався затягнути розгляд справи «необґрунтованими клопотаннями».

У січні 2019 року Київрада прийняла рішення розірвати договір оренди з компанією «Контактбудсервіс». За даними департаменту земельних ресурсів КМДА, компанія заборгувала місту за оренду понад 73 млн грн.

У червні Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу компанії «Екопарк Осокорки» на рішення Окружного адмінсуду Києва від 7 листопада 2018 року. Останній відмовився скасувати дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України на будівництво житлового комплексу «Патріотика на озерах».

За даними банку «Аркада», житловий масив «Патріотика на озерах» є географічним продовженням «Патріотики». Масив будується між озерами Тягле і Небреж.

«Патриотіка на озерах» повинна складатися з 43 житлових будинків заввишки 26 – 27 поверхів, лікарні, трьох шкіл, шести дитячих садків, двох ТЦ і додаткової інфраструктури.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉