Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вторгнення Росії: Польща виступає за негайний вступ України до ЄС

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що країна підтримує вступ України до ЄС. Це, за його словами, необхідно зробити негайно.

Про це глава держави написав у Twitter.

«Польща підтримує прискорений шлях членства України в Європейському Союзі. Статус кандидата має бути надано негайно, а переговори про членство слід розпочати невідкладно після цього. Україна також має отримати доступ до коштів ЄС на відбудову. Це належить Україні», — написав він.

Заява прозвучала у відповідь за сьогоднішні слова президента Володимира Зеленського про те, що настав вирішальний момент для того, щоб прийняти Україну в ЄС.

Також міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Болгарія підписала декларацію про європейську перспективу України. Таким чином, вже вісім країн-учасниць Євросоюзу підтримали вступ Києва.

Раніше Естонія закликала дати Україні статус кандидата в ЄС і дорожню карту для членства в НАТО. Державні збори (парламент) Естонії на позачерговому засіданні ухвалили резолюцію на підтримку України на тлі агресії Росії. Депутати виступили за надання Києву статусу кандидата в ЄС і дорожньої карти для вступу в НАТО.

Нагадаємо, що 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

З того часу The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини