Facebook Pixel

Рейтинги Зеленського, Разумкова та «слуг»: кому українці віддали б свої голоси

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського в першому турі проголосували б 26% тих, хто пішов би на вибори. Лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка підтримали б 14%, нардепа від ОПЗЖ Юрія Бойка – 12%, очільницю «Батьківщини» Юлію Тимошенко – 10%, а тепер уже звичайного народного депутата Дмитра Разумкова – 9%. Такими є результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

За ексдепутата Верховної Ради Євгена Мураєва віддали б свої голоси 6% опитаних, 5% — за главу партії «Сила і честь» Ігоря Смешка, 3,5% — за експрем’єра Володимира Гройсмана, 3% — за лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, 2% — за лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, 2% — за телеведучого та стендап-коміка Сергія Притулу, 2% — за представника ВО «Свобода» Руслана Кошулинського та 1% — за чинного мера Києва Віталія Кличка.

Щодо рейтингу Зеленського, то він почав знижуватися з кінця липня — початку серпня з 19,5% до 17% з-поміж усіх опитаних. Як порівняти з кінцем липня — початком серпня, зріс рівень електоральної підтримки Разумкова (з 2% до 6% з-поміж усіх опитаних).

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчим часом, найбільшу підтримку отримала б партія «Слуга народу» — 22% тих, хто піде на вибори. За «ЄС» голоси віддали б 16%, за ОПЗЖ – 13%, за «Батьківщину» — 11%, за партію «Наші» — 6%, за «Силу і честь» — 6%, за «Українську стратегію Гройсмана» — 4%, за «Громадянську позицію» — 3%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 2,5%, за Партію Сергія Притули – 2%, за «Свободу» — 2%, за «Партію Шарія» — 2%, за «УДАР Віталія Кличка» — 1%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉