Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський отримав премію Черчилля, а Джонсон назвав левом український народ

Зеленський отримав премію Черчилля за лідерство. Фото: офіційний сайт президента України

Зеленський отримав премію Черчилля за лідерство. Фото: офіційний сайт президента України

Президент України Володимир Зеленський отримав Премію Вінстона Черчилля. Глава держави взяв участь у церемонії нагородження у форматі відеоконференції.

Як зазначає офіційний сайт президента, у віртуальному «врученню» премії взяли участь британський прем'єр-міністр Борис Джонсон та голова Міжнародного товариства Лоуренс Геллер.

У часи Вінстона Черчилля 80 років тому не відбувалось таких подій, які спостерігаються зараз, зазначив Лоуренс Геллер.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Демократія у Європі зараз перебуває під загрозою тиранії, і цю загрозу зупиняє лідерство та героїзм. Як і Вінстон Черчилль, президент Зеленський показує, що тиранія не повинна досягти успіху», – сказав Лоуренс Геллер.

За його словами, відданість Зеленського принципам демократії й твердість у захисті своєї країни допомагає Європі зрозуміти себе, а «його відстоювання демократії надихає всіх нас».

Борис Джонсон також відзначив лідерство Зеленського після початку повномасштабної війни росії проти України. Прем'єр порівняв Зеленського з Черчіллем, який також залишився в Лондоні у 1940 року у розпал війни.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Український народ – це лев. А ви маєте бути його голосом. Голосом проти тиранії, добра проти зла, світла проти темряви. І ви цей голос лева прекрасно показали, і дуже важливо, що саме ви на посаді президента в цей кризовий для України та світу час. Натхненні вашим лідерством, знаємо, що Україна не лише може перемогти – вона переможе!» – наголосив Джонсон.

Зеленський наголосив, що ця премія уособлює героїзм десятків тисяч українців і українок, які відзначилися в боях з російським агресором.

Глава держави не пропустив нагоди закликати продовжувати постачання сучасної та ефективної зброї Україні та посилювати санкції проти рф.

Quote«Демократії світу здатні зупинити будь-яку тиранію. Ми здатні зупинити будь-яке зло, яке загрожує нашій свободі. Тільки спільного лідерства всього вільного світу може вистачити для цього. І має вистачити й терпіння... Ніхто не знає, скільки часу й зусиль знадобиться, щоб дійти до неї. Однак перемога варта того, щоб дійти», – наголосив Зеленський.

Нагорода передана послу України у Великій Британії Вадиму Пристайку для її доправлення в Україну.

Коментарі

Всі новини