Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МАГАТЕ повідомляє про десятку вибухів на Запорізькій АЕС

На території Запорізької АЕС учора ввечері і сьогодні пролунало понад десяток потужних вибухів. Пошкоджено деякі споруди та обладнання, але вони не є критичними.

«Минулої ночі і сьогодні вибухи пролунали на території Запорізької АЕС. Експерти МАГАТЕ на ЗАЕС повідомляють про більше десяти вибухів через обстріл. Пошкоджено деякі будівлі, системи та обладнання, але поки жодна з них не є критичним для ядерної безпеки», — йдеться у повідомленні. у звіті МАГАТЕ..

Даних щодо постраждалих немає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі вже відреагував на інцидент, закликавши обидві сторони конфлікту дійти згоди та ввести зону ядерної безпеки навколо ЗАЕС.

«На майданчику великої атомної електростанції сталися вибухи, що абсолютно неприпустимо. Хто б не стояв за цим, це має бути негайно припинено», — сказав Гроссі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст Раніше в МАГАТЕ повідомляли, що українські співробітники Запорізької АЕС працюють під постійним тиском , що може несприятливо позначитися на ядерній безпеці станції. Наразі на території ЗАЕС працює нова група з чотирьох експертів Міжнародного агентства з атомної енергії. Вони розпочали обов'язки 3 листопада.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини