Facebook Pixel

ЗСУ відбили наступ росіян у Бахмуті — ISW

22 березня російські війська продовжували наступальні дії в Бахмуті та його околицях. Про це пише Інститут вивчення війни (ISW) у своєму щоденному звіті.

Українські війська відбили наступ росіян у південному та північному Бахмуті, у Богданівці, Григорівці та Оріхово-Василівці; а також у межах 21 км на південний захід від Бахмута в Предтечиному, Іванівському, Кліщіївці та Майорську. Крім того, ЗСУ здійснюють тактичні контратаки по північно-західній і південно-західній околицях Бахмута.

За інформацією ISW, російські війська не полишають спроб просунутися з околиць до центру Бахмута. Вони також активізують наступальні дії в районі Авдіївки. Українські сили відбили російські атаки на північ від Авдіївки в Новокалиновому, Новобахмутівці, Красногорівці, Степовому, Ласточкиному та Бердичах; на захід від Сєверного, Водяного, Первомайського.

Російські війська починають штурмові операції на захід від Донецька, але не відновили наступ поблизу Вугледара. Вони без успіху атакували Мар’їнку та Побєду на південному заході від Донецька.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉