Facebook Pixel

ЗСУ не вийдуть із Бахмута та Авдіївки під тиском росіян — ISW

Аналітики припускають, що російські сили активізують зусилля, щоб досягти навіть незначних успіхів, перш ніж втратити ініціативу. Росіяни намагаються створити умови для оточення Авдіївки, йдеться в щоденному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Вони наступали в напрямку Бердичів (10 км на північний захід від Авдіївки), що вказує на те, що російські сили, ймовірно, просунулися на захід від Красногорівки (9 км на північ від Авдіївки) та захопили Степове (на захід від Красногорівки).

Російські війська, ймовірно, посилюють темпи бойових дій на північ від Авдіївки, намагаючись створити умови для оточення населеного пункту, і, як повідомляється, залучають у цьому районі більшу кількість авіаційних підрозділів для підтримки цих операцій.

Аналітики зазначають, що обіцяний російський весняний наступ, ймовірно, наближається до кульмінації, і російські сили, можливо, активізують зусилля, щоб досягти навіть незначних успіхів, перш ніж вони втратять ініціативу.

Бахмут і далі залишається головною гарячою точкою на фронті. Спроби захопити це місто російські війська здійснюють з липня 2022 року. Активний наступ із наближених до Бахмута позицій російські військові розпочали в січні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉