Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вирішує Рада: Зеленський відповів на петицію про зниження депутатам зарплат до мінімуму

Зеленський відповів на петицію про зниження нардепам зарплат до мінімального рівня. Фото: focus.ua

Зеленський відповів на петицію про зниження нардепам зарплат до мінімального рівня. Фото: focus.ua

Щомісячний посадовий оклад народного депутата встановлює Верховна Рада. Так президент Володимир Зеленський відповів на петицію про встановлення всім народним депутатам зарплати на рівні мінімального окладу.

За словами глави держави, Україна є правовою державою й дотримується усіх законів.

Quote«Відповідно до пункту 21 частини першої статті 92 Конституції України, статус народних депутатів України визначається винятково законами України.
QuoteЧастиною першою статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» визначено, що щомісячний посадовий оклад народного депутата встановлюється Верховною Радою України. Надбавки до встановленого Верховною Радою посадового окладу народному депутату здійснюються в розмірі, встановленому для членів Кабінету міністрів України», — підкреслив президент.

Водночас Зеленський нагадав, що відповідно до постанови, ухваленої Кабміном 6 квітня, більшості чиновників, зокрема, прем’єр-міністру, першому віцепрем’єр-міністру, міністрам і їхнім першим заступникам, голові та членам Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, а також головам обласних і міських держадміністрацій надбавка за інтенсивність праці не виплачується.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Забезпечення потреб армії та соціальний захист населення завжди залишатиметься незмінним пріоритетом держави, передусім задля досягнення миру та збереження територіальної цілісності України», — підкреслив президент.

Контекст. В Україні частково обмежили преміювання заступників міністрів. Так, за рішенням Кабінету міністрів розмір преміювання перших заступників міністрів і заступників міністрів не має перевищувати 30% посадового окладу.

Коментарі

Всі новини