Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Я хочу доказів: Зеленський вперше публічно висловився щодо ракети, яка впала у Польщі

Зеленський розповів про ракету, яка впала у Польщі. Фото: rbc.ua

Зеленський розповів про ракету, яка впала у Польщі. Фото: rbc.ua

Президент України Володимир Зеленський вперше публічно висловився щодо падіння ракети на території Польщі під час ракетної атаки рф 15 листопада.

Так, глава української держави зазначив, що ракета, яка впала у польському місті Пшеводув, була не українською.

Також президент нагадав, що це росія стояла за вчорашньою ракетною атакою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Я не сумніваюся у тому, що це була не наша ракета або не наш ракетний удар. Впевнений, що ми маємо брати участь у розслідуванні і будемо це робити», — наголосив Володимир Зеленський.

Попри це, він допустив можливість того, що українські сили ППО все ж мають відношення до трагедії. Однак у такому випадку президент України вимагає доказів цього.

Quote«Хочу, щоб ми були справедливими і якщо це було використання нашого ППО, то я хочу цих доказів», – наголосив президент України.

Контекст. Нагадаємо: 15 листопада росія завдала по Україні найбільш масового ракетного удару з початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. По території України було випущено близько 100 ракет, більшість з них вдалося ліквідувати силам ППО.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За декілька годин після завершення атаки стало відомо, що дві ракети впали на території Польщі, в результаті чого загинули дві людини. Відразу ж в мережі розлетілися чутки про те, що ракети були російськими. Згодом все ж почала з'являтися інформація, що до цього може бути причетна Україна, однак весь цивілізований світ наголосив, що вина за це все рівно лежить на рф, яка напала на Україну та тероризує її.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини