Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський позбавив громадянства України 4-х нардепів. Рада розгляне це питання невідкладно

Зеленський позбавив громадянства України 4-х нардепів. Фото: president.gov.ua

Зеленський позбавив громадянства України 4-х нардепів. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський позбавив громадянства України 4-х народних депутатів: Віктора Медведчука, Тараса Козака, Рената Кузьміна та Андрія Деркача. Функціонерів ОПЗЖ підозрюють, зокрема, у держзраді та співпраці з агресором.

Цю інформацію Зеленський підтвердив у вечірньому зверненні до українського народу ввечері 10 січня.

«На підставі матеріалів, які були підготовлені Службою безпеки України та Державною міграційною службою України, та відповідно до Конституції нашої держави я ухвалив рішення про припинення громадянства чотирьох осіб: Деркача Андрія Леонідовича, Козака Тараса Романовича, Кузьміна Рената Равелійовича та Медведчука Віктора Володимировича. Якщо народні обранці обирають службу не народу України, а вбивцям, які прийшли в Україну, то й наші дії будуть відповідними», — заявив президент.

Водночас уранці в середу, 11 січня, голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив у Telegram, що Указ президента України про втрату громадянства Медведчуком, Деркачем, Козаком і Кузьміним уже надійшов у Верховну Раду.

«Парламент невідкладно розгляне питання про дострокове припинення повноважень цих народних депутатів на найближчому пленарному засіданні», — заявив Стефанчук.

Як повідомлялося, 15 вересня 2022 року суд остаточно заборонив діяльність проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» в Україні.

Рішення про заборону ОПЗЖ ухвалили на підставі указу президента та рішення РНБО, які ґрунтувалися на доказах її деструктивної діяльності, зібраних у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці. Йдеться про підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини