Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фракція «ОПЗЖ» офіційно припинила існування у ВР

ОПЗЖ у Верховній Раді перестала існувати. Фото: 112

ОПЗЖ у Верховній Раді перестала існувати. Фото: 112

Фракція проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» офіційно припинила існування у Верховній Раді. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко (фракція «Європейська солідарність») у своєму Telegram-каналі.

Quote«Фракцію «ОПЗЖ» у Верховній Раді офіційно ліквідовано», — написав Гончаренко.

Контекст. Наприкінці березня Рада нацбезпеки та оборони України тимчасово зупинила діяльність ОПЗЖ і ще десяти політичних партій, пов'язаних із Росією.

Тоді окрім ОПЗЖ у чорному списку РНБО опинилися «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок», «Ліва опозиція», «Союз лівих сил», «Держава», Прогресивна соціалістична партія України, Соціалістична партія України, партія «Соціалісти», «Блок Володимира Сальдо».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У квітні «ОПЗЖ» зупинила свою діяльність у Верховній Раді, а її депутати створили нову депутатську групу «Платформа за життя та мир». Групу очолив проросійський політик Юрій Бойко.

Третього травня Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який забороняє діяльність проросійських партій в Україні. Зокрема, це стосується політичних сил, які виправдовують російську агресію.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини