Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Урсула фон дер Ляєн отримала від Зеленського орден Ярослава Мудрого

Зеленський нагородив Урсулу фон дер Ляєн орденом Ярослава Мудрого. Фото: twitter.com/vonderleyen

Зеленський нагородив Урсулу фон дер Ляєн орденом Ярослава Мудрого. Фото: twitter.com/vonderleyen

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом Ярослава Мудрого президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, яка прибула з візитом до Києва.

Про отримання нагороди президентка Єврокомісії повідомила в себе у Twitter.

Quote«Шановний Володимире Зеленський, щиро дякую за нагородження орденом Ярослава Мудрого І ступеня. Це велика честь. Я приймаю його в імʼя всіх громадян Євросоюзу. І як символ нашого міцного звʼязку», — наголосила фон дер Ляєн.

У рамках візиту до української столиці фон дер Ляєн обговорить із президентом Зеленським і прем’єр-міністром Денисом Шмигалем можливості подальшого зближення економік і людей на шляху України до членства у ЄС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо: орден князя Ярослава Мудрого це державна нагорода України. Вона присуджується за видатні заслуги в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за визначну благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність. Нагороджувати орденом можуть як громадян України, так і іноземців та осіб без громадянства.

Коментарі

Всі новини