Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НАБУ вимагає збільшити заставу для Коболєва до 365 млн грн

НАБУ вимагає збільшити заставу для Коболєва до 365 млн грн. Фото: LB

НАБУ вимагає збільшити заставу для Коболєва до 365 млн грн. Фото: LB


7 березня НАБУ надіслало в Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) клопотання змінити запобіжний захід Андрію Коболєву з застави на тримання під вартою. При цьому суму застави пропонується збільшити з 229 млн грн до 365 млн грн.

Про це повідомив ексголова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

QuoteТільки що отримав нове клопотання… Для того, аби вийти з СІЗО, на думку детективів, я маю вже сплати не 229 млн. грн., а трохи більше 365 млн. грн. Таким чином, на думку НАБУ 229 млн — це не справедлива сума!» — прокоментував він.

До попередніх вимог (здати паспорти та знаходитись за місцем проживання) в клопотання додали вимогу носити браслет, доповнив Коболєв.

Контекст. Вдень стало відомо, що український бізнес зібрав 106 млн грн на заставу Андрію Коболєву, їх уже внесено на казначейський рахунок ВАКС. Це трохи менше половини начальної суми.

Закордонні рахунки Коболєва наразі заблоковані до з'ясування обставин кримінального провадження, а українські рахунки було арештовано наприкінці грудня 2022 року.

365 млн грн — це приблизно $10 млн по офіційному курсу.

САП і НАБУ 19 січня повідомили Коболєву про підозру в зловживанні службовим становищем і незаконній виплаті премії в розмірі $10 млн після перемоги над «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі.

1 березня 2023 року Апеляційна палата ВАКС призначила Андрію Коболєву заставу в розмірі 229 млн грн.

САП і детективи НАБУ доводили, що Андрій Коболєв незаконно отримав $10 млн премії, поки був головою правління НАК «Нафтогаз Україна».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини