Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коболєв вніс тільки половину застави — 106 млн грн. ДОПОВНЕНО

Коболєв не вніс в суд заставу в 229 млн грн — САП

Коболєв не вніс в суд заставу в 229 млн грн — САП

ДОПОВНЕНО о 16:30. Український бізнес зібрав 106 млн грн на заставу ексголові НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву. Їх уже внесено на казначейський рахунок ВАКС, повідомив той.

Quote«Хочу висловити слова подяки моєму другові Ігорю Мазепі та «Демсокирі». Зібрані та внесені на казначейський рахунок понад 106 млн грн — це майже половина від того, що вимагалося за останнім рішенням суду. Дякую своїм друзям і однодумцям, а також і своїм опонентам, бо ви сьогодні – рушій дорослішання нашого суспільства», — написав Коболєв.

Він підкреслив, що його закордонні рахунки зараз заблоковано до з'ясування обставин кримінального провадження, а українські рахунки було арештовано наприкінці грудня 2022 року.

Уранці Спеціальна антикорупційна прокуратура (САП) повідомила, що Коболєв не вніс заставу в розмірі 229,2 млн грн, яку призначила Апеляційна палата ВАКС.

Quote«Підозрюваний мав внести кошти протягом 5 днів із моменту проголошення рішення, тобто до 6 березня, та зобов’язувався повідомити про це детектива/прокурора. Станом на 07.03.2023 інформація про внесення застави у встановленому судом розмірі так і не надійшла до органу досудового розслідування», — уточнили в САП.

Також прокуратура підкреслила, що «жодні рахунки підозрюваного суд у цьому кримінальному провадженні не арештовував».

НАБУ та САП також не робили кроків для блокування рахунків Коболєва.

Quote«З огляду на чергову маніпулятивну заяву САП хочу поділитися цим скрином. Отримав ці смс прямо перед Новим роком, одразу після того, як повідомив декільком моїм візаві в Києві, що після новорічних свят приїду говорити про гроші від західних партнерів на відновлення України. САП, звісно, зараз скаже: «Ой, це не ми», — відреагував сам Коболєв.


Такі СМС про блокування рахунків Коболєв отримав в грудні 2022 року, фото з його ФБ

Такі СМС про блокування рахунків Коболєв отримав в грудні 2022 року, фото з його ФБ

Напередодні адвокат Коболєва Олексій Носов заявив, що ВАКС виклав повне рішення з персональними даними сім’ї Коболєва.

Контекст. САП і НАБУ 19 січня повідомили Коболєву про підозру в зловживанні службовим становищем і незаконній виплаті премії в розмірі $10 млн після перемоги над «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі.

1 березня 2023 року Апеляційна палата ВАКС призначила Андрію Коболєву заставу в розмірі 229 млн грн.

САП і детективи НАБУ доводили, що Андрій Коболєв незаконно отримав $10 млн премії, поки був головою правління НАК «Нафтогаз Україна».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини