Facebook Pixel

Здано в експлуатацію перший залізничний маршрут із Китаю в Україну в обхід Білорусі та Польщі

Перший вантажний потяг із 50 контейнерами промислового обладнання відправлений із міста Чунцин на південному заході Китаю до Києва, що ознаменувало успішне відкриття першого прямого залізничного маршруту вантажоперевезень між КНР і Україною.

За графіком поїзд перетне держкордон через прикордонний перехід Ерен-Хото автономного району Внутрішня Монголія на півночі Китаю та прибуде до Києва в середині вересня, повідомляє інформаційне агентство «Сіньхуа».

Раніше експортні поставки із Чунцина в Україну здійснювалися транзитом через територію Білорусі або Польщі. Тепер це будуть прямі поставки товарів із Чунцина до Києва.

Telegram Logo

Зазначається, що новий залізничний маршрут сприятиме торговельним зв'язкам між західною частиною Китаю та Європою.

Контекст. У червні 2021 року до Одеської області прибув перший прямий контейнерний поїзд із Китаю. Церемонія його зустрічі відбулася на контейнерному терміналі DP World TIS Pivdennyi.

У червні 2020 року почалися прямі перевезення в Україну контейнерів із Китаю. Протягом року було відправлено та прийнято 22 контейнерні поїзди. Також значно зросла кількість контейнерних поїздів за маршрутом із Китаю до країн Західної Європи, який проходить територією України.

Довідка. Чунцин є одним із ключових центрів залізничних вантажоперевезень за маршрутом Китай — Європа. Це перший маршрут вантажних поїздів Китай — Європа. Згідно з даними місцевої влади, у I половині 2021 року залізницею Юйсіньоу (Чунцин — Синьцзян — Європа) було здійснено 1359 відправлень вантажних потягів, що більш як на 50% більше, ніж роком раніше.

Коментарі

Всі новини