Facebook Pixel
IT

«Дія City» посприяє перенесенню центру розроблення американського холдингу Onit в Україну

Запровадження «Дія City»: засновник компанії AxDraft розповів про переваги для свого бізнесу. Фото: Pixabay

Запровадження «Дія City»: засновник компанії AxDraft розповів про переваги для свого бізнесу. Фото: Pixabay

Засновник компанії AxDraft Юрій Заремба розповів про переваги спецрежиму «Дія City» для свого бізнесу.

У матеріалі на Delo.ua Заремба зазначає, що спецрежим передбачає набагато сприятливіші умови оподаткування, які орієнтовані на реінвестування коштів у бізнес. Він переконаний, що це дасть змогу його компанії швидше зростати, розширювати штат і заробляти більше грошей.

«Ми хочемо бути серед інноваційних компаній із режимом оподаткування та умовами, які не змушують думати, як адмініструвати податок на прибуток, як розподіляти доходи та витрати, а просто дають можливість працювати над зростанням бізнесу, — ділиться підприємець. — Держава не забиратиме наші обігові кошти, а дасть змогу зростати».

Telegram Logo

Заремба вважає, що більше зароблятимуть не лише ІТ-компанії – резиденти спецрежиму, а й ІТ-фахівці. «Для офіційно оформлених працівників запровадження «Дія City» означатиме, що завдяки значному зменшенню податків вони почнуть отримувати більше грошей», — говорить він, водночас зазначаючи, що основним викликом для «Дія City» може бути переконання тих, хто звик працювати в статус-кво, у тому, що спецрежим є комфортним і вигідним.

Засновник AxDraft поділився бажанням перенести центр розроблення американської корпорації Onit, яка у 2020 році придбала AxDraft, з Індії в Україну. Він вважає, що після того, як запровадять «Дія City», переконати в цьому керівництво холдингу Onit буде легше.

«Ми б хотіли, щоб усі продукти холдингу вироблялися в Україні», — говорить Заремба.

Нагадаємо: спеціальний правовий і податковий режим для ІТ-компаній «Дія City» покликаний стимулювати ІТ-галузь і розвиток цифрової економіки в Україні. Очікується, що запровадження ініціативи збільшить доходи країни від IT-галузі із $6 млрд до $16,5 млрд уже до 2025 року.

11 серпня 2021 року президент Володимир Зеленський підписав базовий закон про «Дія City» № 1667-ІХ.

Коментарі

Всі новини