Facebook Pixel

У КМДА повідомили про важливі зміни у житті киян з 28 березня

З понеділка, 28 березня 2022 року, у Києві завершується опалювальний сезон для житлових будинків та об'єктів соціальної інфраструктури. Підписано відповідне розпорядження воєнної адміністрації.

Відключення опалення в закладах охорони здоров'я, культури, фізичної культури та спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також соціально-медичних установах проводитимуться за письмовими заявками їхніх керівників.

Також 28 березня у Києві відновлюється навчання у дистанційному форматі для школярів та студентів.

«Ми ухвалювали це рішення, спираючись на думку фахівців, насамперед психологів. Мета дистанційного навчання під час війни – як засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, переключення уваги дітей. Викладачі отримали чіткий сигнал – навчання у цих умовах має бути без негативних оцінок чи об'ємних домашніх завдань – воно має стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями. Зараз не час фокусуватись на вивченні нового матеріалу. Заняття мають бути орієнтованими і на повторення – це буде більш ефективно», – наголосив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Він додав, що раніше педагогічні колективи вже розпочали навчальні, психологічні та розвиваючі консультації з дітьми.

Нагадаємо, 24 березня Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає скасування у 2022 році підсумкових оцінювань випускників та вступ до вузів без урахування результатів ЗНО.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉