Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Час діставати маски. У КМДА повідомили про суттєве зростання хворих на COVID-19 у Києві

Захворюваність на коронавірус у Києві за тиждень зросла утричі. Фото: Pixabay

Захворюваність на коронавірус у Києві за тиждень зросла утричі. Фото: Pixabay

У Києві за тиждень кількість хворих на коронавірус зросла втричі. Містянам рекомендують знову почати дотримуватися маскового режиму.

За даними Департаменту охорони здоров’я КМДА, з 15 до 21 серпня в столиці зафіксували 959 нових випадків зараження. Для порівняння: за період із 8 до 14 серпня хворих нарахували лише 316. Відповідно зросла й кількість тих осіб, якім потрібні госпіталізація та кисень.

Quote«Насправді ситуація виглядає достатньо тривожною. Я б рекомендувала повернутися до носіння масок і знову покласти в сумки та кишені дезінфектанти для рук. Крім того, обов’язково дотримуватися правила: захворів – сиди вдома, звертатися до лікаря в разі найменших проявів недуги та виконувати всі його рекомендації, щоб мінімізувати ризики ускладнень коронавірусу й не наражати на небезпеку тих, хто поруч», — повідомила очільниця департаменту Валентина Гінзбург

Вона нагадала, що єдиний шлях уникнути серйозних спалахів — це вакцинація.

Контекст. Нагадаємо: сьогодні українці можуть зробити першу дозу, другу дозу, бустерну дозу та другу бустерну дозу.

Киян запрошують на щеплення або ревакцинацію до центрів первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрів. Імунізуватися також можна в низці ТРЦ, з-поміж яких GULLIVER, River Mall, «Універмаг Україна». Для організованих колективів є можливість зробити заявку на виїзд мобільної вакцинальної бригади.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини